Pačiūžos vaikams  

Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Renkantis vaikiškas pačiūžas, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į vaiko amžių ir pomėgius. Jei jūsų vaikas domisi dailiuoju čiuožimu, tuomet pirkti vertėtų specialias dailiajam čiuožimui skirtas pačiūžas. Jei ieškote pačiūžų sportui ant ledo, tuomet jums reikia skirtų ledo rituliui.

Dailiojo čiuožimo pačiūžų ašmenys bus su dantukais priekyje, batas odinis, įtvirtinantis pėdą vos virš kulkšnies. Pačiūžos yra sukonstruotos taip, kad būtų galima atlikti dailiojo čiuožimo figūras ir šuolius. Ledo ritulio pačiūžų ašmenų abu galai užapvalinti ir be dantukų, o batas kieto atsparaus plastiko, apsaugantis kojas nuo smūgių. Šių pačiūžų konstrukcija sukurta greitam ir manevringam čiuožimui. Specialiai ledo rituliui ar dailiajam čiuožimui sukurtos pačiūžos itin gerai palaiko pėdas ir padeda čiuožti techniškai teisingai, tačiau jų kaina įprastai būna kiek didesnė.

Ledo ritulio ar dailiojo čiuožimo mokyklos vaikus priima nuo penkerių ar net ketverių metų. Pradžioje treniruotės labiau primena žaidimą ir sunku nuspėti, kiek ilgai truks vaiko susidomėjimas konkrečiu užsiėmimu. O galbūt planuojate čiuožinėti tik laisvalaikiu ledo arenoje su karšto šokolado pertraukėlėmis ar ant tvenkinio ledo netoli namų? Tuomet tiks universalios vaikiškos pačiūžos, skirtos laisvalaikio sportui.

Tokių pačiūžų peiliai gali būti ir figūrinio, ir ledo ritulio tipo. Universalių pačiūžų klasikinis minkštas batas ir išorinis plastiko apvalkalas suteikia ir komforto, ir stabilumo kojoms. Aukštas, storas auliukas su papildomu dirželiu itin saugiai įtvirtina kulkšnį. Renkantis pačiūžas laisvalaikiui reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar pačiūžų batai pagaminti iš šalčiui atsparių medžiagų. Svarbu, kad pamušalo audinys efektyviai pašalintų drėgmę ir greitai džiūtų po naudojimo, jo dėka pėda neslystų bate. Universalios pačiūžos yra itin patogios ir saugios, o kainuoja pigiau nei specializuotos.

Reguliuojamas vaikiškų pačiūžų dydis

Nemenkas daugelio vaikiškų pačiūžų privalumas – reguliuojamas dydis. Tą pačią pačiūžų porą vaikas galės naudoti ne vieną sezoną, nes padidinti reguliuojamą batą galima trim ar keturiais dydžiais. Taip įsigijus 35 dydžio pačiūžas, naujų pirkti nereikės, kol vaiko koja pasieks 38 dydį. Tačiau verta prisiminti, jog įprastai rekomenduojama didžiausia vaikiškų pačiūžų apkrova yra apie šešiasdešimt kilogramų.

Norinčius įsigyti vaikiškas pačiūžas labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje. Jei nusprendėte vaikiškas pačiūžas pirkti internetu, susisiekite su mumis skiltyje „Kontaktai” siūlomais būdais.