Lygumų slidės  

Rodoma 1 - 26 iš 26 prekių

Rušiuoti pagal:

Slidinėjimas lygumų slidėmis suteikia galimybę išmėginti parkuose specialiai įrengtas lygumų slidinėjimo trasas, sudalyvauti „Snaigės“ žygyje, treniruotis čiuožiant dideliu greičiu arba patyrinėti snieguotas apylinkes. Renkantis tinkamiausią lygumų slidžių porą, pirmiausia reikėtų apsvarstyti kur ir kokiu stiliumi planuojate slidinėti.

Slidinėti siauromis trasomis, minkštu sniegu ar miško takeliais labiausiai tinka klasikinio stiliaus slidės. Klasikinis slidinėjimo stilius artimesnis vaikščiojimui, kai čiuožiama lygiagrečiais judesiais, atsispiriant slidės slystamojo paviršiaus vidurine dalimi. Klasikinio stiliaus lygumų slidžių atsispyrimo (sukibimo) zona yra slidės viduryje po apkaustu, o slystamoji zona yra slidės galinėje ir priekinėje dalyse.
Jei ketinate slidinėti plačiomis sutvarkytomis trasomis ar netgi lenktyniauti, tuomet verta rinktis laisvojo (čiuožėjo) stiliaus slides. Čiuožėjo stiliumi judama tarsi čiuožiant pačiūžomis, įstrižais judesiais atsispiriant vidiniu slidės kraštu. Čiuožėjo stiliaus slidės turi vientisą slydimo zoną per visą slidės ilgį.

Čiuožėjo stiliaus lygumų slidės yra siauros. Slidžių plotis įprastai vienodas per visą ilgį. Siauresni tik slidžių priekiniai galiukai. Tokia konstrukcija siekiama išgauti greitį. Klasikinio stiliaus lygumų slidės kiek platesnės, turi šoninį pjūvį (tarsi siauresnį liemenį per vidurį) ir užriestą priekį. Tokiomis slidėmis patogiau slidinėti nelygiais paviršiais, atlikti posūkius. Kuo siauresnės lygumų slidės, tuo greičiau galima jomis čiuožti, tačiau platesnės slidės yra stabilesnė ar labiau tinka „bekelei“. Čiuožėjo slidės dažniausiai būna trumpesnės ir kietesnės, nes atsispiriant slidėms perduodama daugiau jėgos nei slidinėjant klasikiniu stiliumi. Klasikinės slidės yra šiek tiek ilgesnės, kad galėtų pakankamai gerai slysti į priekį.

Kaip išsirinkti tinkamas lygumų slides?

Renkantis lygumų slides svarbu įvertinti daug daugiau faktorių, nei tik čiuožimo stilius. Tinkamas slidžių ilgis ir lankstumas leis čiuožti techniškai, jaustis saugiai ir stabiliai tiek suaugusiems vyrams ir moterims, tiek vaikams. Profesionalams skirtų slidžių technologiniai ypatumai leis pasiekti maksimalų greitį ir gerą sukibimą. Tokių lygumų slidžių kaina bus kiek didesnė. Pradedantieji ar nesivaržantys dėl greičio, savo įgūdžius atitinkančią slidžių porą gali įsigyti pigiau.

Geriausias būdas išsirinkti tinkamas lygumų slides – pasitarti su specialistais. Todėl, jei nusprendėte pirkti lygumų slides, kviečiame jus pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai”. Perkant internetu, pirkinius atsiimti galėsite mūsų parduotuvėje jau tą pačią dieną!

Taip pat siūlome nuomos bei serviso paslaugas beveik visam inventoriui, kuriuo prekiaujame.