Dviratininkų šalmai  

Rodoma 1 - 90 iš 107 prekių

Rušiuoti pagal:

Nesvarbu, ar įsigijote dviratį neskubiems pasivažinėjimas užmiestyje, ar besiruošdami nuotykiams bekelėje, dviratininko šalmas yra būtina dviratininko ekipuotės dalis. Koks jis turi būti? Esmė ta, kad jūs turite dėvėti tokį šalmą, kuris geriausiai atliktų savo darbą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis šalmą dviratininkui?

Svarbiausias dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis dviratininko šalmą – tai šalmo dydis. Tinkamą šalmo dydį (S, M, L, XL) nesunku sužinoti išmatavus galvos apimtį centimetrais. Tačiau šalmas turi būti ne tik tinkamo dydžio, bet ir atitikti jūsų galvos formą, labai tolygiai priglusti. Atkreipkite dėmesį į bet kokius spaudimo taškus – jų neturi būti.
Šalmai skiriasi ir tuo, kokią galvos dalį jie dengia. Plento dviratininkai dažniausiai renkasi lengvus, atviro tipo, tik viršutinę galvos dalį dengiančius aerodinaminius šalmus. O važinėjantys bekele, ar kalnų dviratininkai, pirmenybę teikia šalmams apsaugantiems didesnę galvos dalį, beveik iki kaklo linijos.
Visuose šiuolaikiniuose dviratininkų šalmuose yra tam tikros formos ventiliacijos angos, skirtos patekti vėsiam orui. Taigi, šalmai skiriasi ventiliacijos angų konstrukcija, skaičiumi ir dydžiu. Atviro tipo šalmuose, įprastai vėdinimo angų yra daugiau, tad ir vėdinimas intensyvesnis.
Šalmai su MIPS sistema sugeria ne tik tiesaus, bet ir kampinio smūgio energiją. Tai iš esmės padidina šalmo saugumą. Šviesą atspindinčios detalės ar lemputė šalmo gale praverčia važiuojantiems tamsiu paros metu. Nuimamas snapelis gali būti naudingas tiek saulėtomis, tiek lietingomis dienomis.
Prie šalmo esantis ANGI jutiklis, suderintas su specialia programa ir mobiliąja programėle, yra net tik važiavimo stebėjimo priemonė, bet ir avarijų detektorius. Jutiklis nustato kada jums reikia pagalbos bei išsiunčia įspėjimą jūsų pasirinktiems kontaktams su paskutinėmis žinomomis GPS koordinatėmis.

Į ką atkreipti dėmesį renkant šalmą mažajam dviratininkui - vaikui?

Kaip ir suaugusiems taip ir vaikams labai svarbu parinkti tinkamo dydžio ir gerai prigludusį šalmą. Vaikiško šalmo mažajam dviratininkui ieškoti reikėtų specializuotose parduotuvėse. Taip būsite tikri, jog vaikiškas dviratininko šalmas tikrai atitiks saugumo reikalavimus.

Dviratininkų šalmų kainos, akcijos ir pirkimas internetu

Kad šalmas būtų itin lengvas, aerodinamiškas, išskirtinio dizaino ir tuo pačiu pakankamai saugus, prireikia ypatingų technologinių sprendimų. Natūralu, kad tokių šalmų kaina, tikėtina, bus didesnė. Taip pat šalmas gali kainuoti daugiau dėl integruotos MIPS technologijos ar ANGI jutiklio. Kaip ir daugelį prekių, taip ir dviratininkų šalmus pigiau įsigyti galima parduotuvės skelbiamų akcijų ar sezoninių išpardavimų metu. Tačiau šalmo saugumo lygis, kaip ir jo forma ar dydis, priklauso nuo kiekvieno dviratininko individualių poreikių.

Jei nusprendėte pirkti dviratininko šalmą, labai kviečiame jus pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto prekių konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje. Tinkamą šalmą padėsime išsirinkti ir norintiems pirkti internetu. Tereikia susisiekti su mūsų konsultantais skiltyje „Kontaktai“ nurodytais būdais. Prekes, užsakytas internetu, fizinėje parduotuvėje galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!