Snieglentės vaikams  

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių

Žiemos pramogas mėgsta ir suaugusieji, ir vaikai. Mokyti čiuožti snieglente saugioje aplinkoje mažuosius galima jau nuo ketverių metų. Tačiau optimalus amžius stoti ant snieglentės yra 7-10 metų, kai sustiprėja vaiko koordinacija ir gebėjimas išlaikyti dėmesį. Kokio amžiaus jaunasis snieglentininkas bebūtų, čiuožti tinkamo dydžio lenta jam bus daug lengviau ir, svarbiausia, saugiau.

Kaip išrinkti tinkamą snieglentę vaikui?

Snieglentės vaikams įprastai gaminamos 80-146 centimetrų ilgio. Lentos ilgį pasirinkti derėtų pagal gamintojų pateiktas rekomendacines lenteles. Labiau vadovautis patariama vaiko svoriu nei ūgiu. Kuo snieglentė trumpesnė ir lengvesnė, tuo paprasčiau ją valdyti. Todėl pradedančiajam ar atsargesniam snieglentininkui lentą galima parinkti trumpesnę. T.y. tokią, kad kai vieną jos galą atremsite į grindis, kitas galas bus arčiau krūtinės. Su trumpesne snieglente bus lengviau atlikti trumpus ir staigius posūkius.

Nustatant tinkamą snieglenčių plotį galioja viena bendra taisyklė: snieglenčių batų nosis ir kulnas turėtų išlįsti už lentos krašto maždaug per vieną centimetrą. Jei batai išsikiš daugiau nei du centimetrus, jie klius už sniego ir čiuožti bus labai nesaugu. Nerekomenduojama ir pirkti platesnę snieglentę „ateičiai“, nes ji bus nestabili ir „neklusni“.

Be lentos ilgio ar pločio svarbu yra jos forma ir lankstumas. Jaunajam snieglentininkui vertėtų pirkti dvikryptę simetrišką lentą. Twin tip formos lentos galai identiško ilgio ir standumo, užapvalinti. Todėl ji valdoma vienodai, nesvarbu kuriuo galu į priekį čiuožiama.

Vaikiškuose snieglenčių modeliuose dažnai naudojamas Rocker profilio įlinkis. Padėjus lentą ant lygaus paviršiaus ir žiūrint iš šono, ji primena laivelį – centrinė dalis liečiasi su žeme, o galai užriesti į viršų. Tokią snieglentę lengviau valdyti, ji smagiai čiuožia ir nepanyra puriame sniege. Verta atsižvelgti į snieglentės lankstumo rodiklį. Vaikiškos snieglentės įprastai būna minkštesnės, tuo pačiu ir atlaidesnės klaidoms.

Snieglenčių formų ir profilių pasirinkimas didelis, o parametrų, nulemiančių lentos greitį, stabilumą, slystamąsias savybes skirtinguose reljefuose – begalė. Tad jei nusprendėte pirkti vaikišką snieglentę, labai kviečiame jus pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai”.

Visas siūlomas prekes turime sandėlyje. Tad užsisakę internetu, prekes mūsų parduotuvėje atsiimti galėsite jau tą pačią dieną.