Sulankstomi (sudedami) paspirtukai  

Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje
Gamintojas

Sudedami paspirtukai suaugusiems ir vaikams įprastai naudojami kaip transporto priemonė. Paspirtuku patogu riedėti į darbą ar parduotuvę, smagu laisvalaikiu apsukti kvartalą, pasivažinėti po parką. Žinoma, tokia transporto priemone nusprendus pasiekti kelionės tikslą, gali tekti ją panešti ar vežtis visuomeniniu transportu. Tuomet sulenkti paspirtuką užtrunka vos kelias sekundes.

Į ką atsižvelgti renkantis sudedamą paspirtuką?

Svarstant, kurį sudedamą paspirtuką išsirinkti, pirmiausia reikėtų įvertinti jo patogumą, važiavimo našumą ir komfortą apsprendžiančias technines savybes.

Kuo didesnis paspirtuko ratų diametras, tuo ilgesnį atstumą jis nurieda vienu atsispyrimu. Didesni ratukai suteikia ne tik daugiau našumo, bet ir komforto. Važiuojant miesto grindiniu mažiau jaučiama vibracija, lengviau įveikiami nedideli objektai (šakelės, akmenukai) arba nelygumai. Tačiau jei paspirtuko ratai itin dideli, reikės daugiau pastangų įsibėgėti (įgyti pagreitį). Didesnis bus ir jo svoris, dėl to paspirtuką gali būti ne taip patogu nešti ar vežiotis. Visai maži (nuo 100 mm 120 mm diametro) ratukai labiau tinkami triukiniams paspirtukams, nei tiems kurie naudojami kaip transportas.

Paspirtuko platforma (stovimoji dalis) pirmiausia turi būti tokio dydžio, kad patogiai tilptų pėdos atsistojus į tinkamą važiavimui poziciją. Platformos ilgis priklauso ir nuo vairuotojo ūgio. Lengviau užlipti ir nulipti nuo paspirtuko, perkelti svorį arba pakeisti pėdos padėtį važiuojant, jei paspirtuko platforma (stovimoji dalis) didesnė. Taip pat, važiuojant ilgesniu atstumu paspirtukas lengviau išlaiko tiesią riedėjimo liniją. Vėlgi, kuo didesnė platforma, tuo didesnis ir sunkesnis paspirtukas, o taip pat ir mažiau manevringas.

Važiavimo našumas ir komfortas priklauso nuo vairo aukščio ir pločio. Aukštesnis ir platesnis vairas yra patogesnis, suteikia daugiau stabilumo. Bet jei vairas bus per aukštas, tuomet paspirtuką suvaldyti bus sunku. Stovint ant paspirtuko, jo vairas turėtų siekti klubus ir juosmenį, o plotis apytiksliai atitikti pečių plotį. Tokie parametrai užtikrina balansą tarp našumo ir patogumo.

Važiavimo kokybei ir paspirtuko ilgaamžiškumui įtakos turi medžiagos iš kurių pagamintos paspirtuko dalys, taip pat stabdžių sistema, guoliai, atraminės kojelės tipas, sulankstymo ir vairo reguliavimo mechanizmas.

Tad jei ketinate pirkti sudedamą paspirtuką, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais „Kontaktai” skiltyje. Įsigiję mūsų prekes internetu, parduotuvėje Ogmios mieste jas galėsite atsiimti iškart – kad ir tą pačią darbo dieną.