Kalnų slidinėjimo batų krepšiai  

Rodoma 1 - 28 iš 28 prekių

Rušiuoti pagal:

Kalnų slidinėjimo batai – bene svarbiausia slidinėjimo įrangos dalis. Norisi juos patikimai ir tvarkingai laikyti namuose, patogiai ir saugiai pasiimti į kelionę, kai vykstate slidinėti. Skirti slidininkams profesionalams ar mėgėjams, kalnų slidinėjimo batų dėklai yra geriausias sprendimas. Tokiame krepšyje galėsite laikyti ne tik kalnų slidinėjimo batus, bet ir šalmą bei kitą smulkų inventorių.

Klasikinis batų krepšio dizainas bėgant metams beveik nesikeitė. Tačiau dabar dėklams gaminti naudojamos tobulesnės medžiagos, konstrukcija papildyta įvairiomis detalėmis. Reguliuojamo ilgio rankenos ar diržai, vidinės ir išorinės kišenės, įdėklas savininko kortelei, laminuotos siūlės, sustiprintas dugnas ar jį apsaugančios kojelės – daugybė svarbių elementų patogumui ir funkcionalumui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis batų dėklą kalnų slidinėjimui?

Kalnų slidinėjimo batų dėklo tipą rinkitės apgalvoję kur ir kaip keliausite. Kuprinės tipo batų krepšys yra puikus pasirinkimas visiems, kuriems reikia su juo vaikščioti, kad ir po oro uostą ar slidinėtojų namelių labirintą. Didesnius atstumus bus patogiau įveikti, jei batų dėklas – kuprinė turės ne tik petnešas, bet ir juosmens bei krūtinės diržus. Itin daug keliaujantiems ar dažnai slidinėjantiems verta įsigyti dėklą, kurį naudoja užsienio šalių slidinėjimo rinktinės. Tiesa tokio dėklo kaina, tikėtina, bus kiek didesnė.

Reikėtų įsitikinti ar jūsų turimi batai tikrai tilps į pasirinktą krepšį. Kalnų slidinėjimo batų dėklai gaminami skirtingo aukščio, pločio ir ilgio. Vienuose krepšiuose telpa pora kalnų slidinėjimo batų, o šalmas segamas išorėje prie rankenų. Mažesnis moteriškas ar vaikiškas šalmas gali tilpti išorinėje kišenėje. Kiti dėklai turi keletą skyrių, izoliuotų vienas nuo kito vandeniui nepralaidžia medžiaga. Juose galima susidėti kalnų slidinėjimo batus, šalmą, akinius ir kitus nedidelius, bet reikalingus daiktus. Kalnų slidinėjimo batų dėklai itin universalūs. Daugelis jų yra tinkami snieglentininko batams, riedučiams ar pačiūžoms su apsaugomis.

Jei nusprendėte pirkti kalnų slidinėjimo batų dėklą, kviečiame užsukti į mūsų fizinę parduotuvę, įsikūrusią Ogmios mieste, Vilniuje. Patyrę žiemos sporto konsultantai mielai padės norintiems išsirinkti tinkamiausią dėklį. Susisiekti su jais galite ir mūsų kontaktais, nurodytais „Kontaktai” skiltyje. Visas prekes turime sandėlyje, todėl perkant internetu atsiimti jas galėsite beveik dar tą pačią dieną.