Snieglentės  

Rodoma 1 - 85 iš 85 prekių

Rušiuoti pagal:

Norite čiuožti snieguota bekele? O gal skrieti kaip vėjas paruoštu šlaitu ir pademonstruoti keletą triukų? O gal tiesiog mėgstate žiemos sportą ir smalsu išmokti kažką naujo? Tinkamiausią snieglentę išsirinksite apgalvoję kur ir kaip ja norite čiuožti.

All Mountain tipo snieglentės yra universaliausios - jomis galima išbandyti paprastus triukus snieglenčių parke, čiuožti idealia trasa kalnuose ar užsnigta bekele. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems snieglentininkams.

Freeride tipo snieglentės skirtos greičio mėgėjams. Jos puikiai tinka leistis nuo aukštų natūralaus reljefo šlaitų, kur gali pasitaikyti gilaus, puraus sniego arba nelygių ledo plotų. Šios snieglentės yra standžios, gerai sugeria vibraciją, todėl stabilios čiuožiant didesniu greičiu.

Freestyle snieglentės yra lengvos, trumpos ir lanksčios, todėl itin manevringos. Jos skirtos mėgstantiems triukus ir adrenaliną.

Kaip išsirinkti snieglentę?

Snieglentės ilgis priklauso nuo snieglentės tipo – trumpesnė freestyle snieglentė bus manevringesnė, o ilga freeride lenta bus stabilesnė čiuožiant greitai. Kiekvienas gamintojas pateikia dydžių lentelę, kurioje nurodo žmogaus ūgio ir svorio (arba tik svorio) ir snieglentės ilgio atitiktį. Kuo snieglentininkas aukštesnis ir sunkesnis, tuo ilgesnės lentos jam reikės. Rekomenduojamas snieglentės ilgis dažnai svyruoja aštuonių centimetrų ribose. Pradedantiesiems reikėtų pasirinkti ilgį ties apatine rekomenduojama riba.

Snieglentės plotis nustatomas pagal snieglentininko batų dydį. Puiku, jei batai šiek tiek išsikiš (1–2 cm) už lentos kraštų iš abiejų pusių. Jei lenta per plati, o batai visiškai neišsikiša, gali būti sunkiau ją pasukti. Jei kojų pirštai ir kulnai per daug išsikiša, jie kabinsis už sniego ir trukdys suvaldyti snieglentę.

Snieglentės forma ir lankstumas, profilio išlenkimas, šoninio pjūvio spindulys, su sniegu besiliečiančio krašto ilgis ir net medžiaga, iš kurios pagaminta snieglentė, turi įtakos jos savybėms.

Tad jei nusprendėte pirkti snieglentę, labai kviečiame jus pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai”.
Visas siūlomas prekes turime sandėlyje. Tad užsisakę internetu, prekes mūsų parduotuvėje atsiimti galėsite jau tą pačią dieną.