Freeskate riedučiai  

Rodoma 1 - 65 iš 65 prekių

Rušiuoti pagal:

„Freeskate“ (laisvo stiliaus) riedučiai

„Freeskate“ tipo riedučiai yra gana universalūs, jie tinka riedėti mieste, parke, užsiimti slalomu, daryti „slaidus“. Tokie riedučiai nenuvils norinčių važinėtis nelygiais šaligatviais ar išmokti sukinį ant priekinių ratukų. Dėl tvirtos konstrukcijos jie puikiai palaiko čiurną ir leidžia atlikti staigius, aštrius manevrus. „Freeskate“ riedučiams būdingas tvirtas ir trumpas frezuotas rėmas, kietas bato kevalas. Plastikinio kevalo riedučių batai įprastai kainuoja kiek pigiau ir yra skirti gatvei ar miestui, tinka pradedantiesiems, laisvo stiliaus slalomui. Sportui ar dažnam naudojimui verta rinktis „Freeskate“ riedučius, kurių batai gaminami su dideliu anglies arba stiklo pluošto komponentų kiekiu. Jų kaina gali būti kiek didesnė, tačiau dėl mažesnio svorio, didesnis kietumas užtikrina geresnę riedučių reakciją, valdymą ir patvarumą.

„Freeskate“ riedučių ypatybės

Dauguma šio tipo riedučių neturi stabdžio, tačiau jį galima įsigyti atskirai. Reguliuojamo aukščio universalių stabdžių sistema leidžia parinkti stabdžių gumos aukštį pagal riedėjimo stilių, stabdymo įpročius ir pailginti stabdžių tarnavimo laiką. Svarbu žinoti, kad HABS stabdžių laikikliai yra suderinami tik su Powerslide riedučiais, turinčiais su HABS suderinamą rėmą.
Siekiant padidinti manevringumą, „Freeskate“ riedučiams būdingas trumpas ir tvirtas aliuminis rėmas (230 – 245 mm) su keturiais 80 mm dydžio ratukais. Esama nemažai modelių su triračiu rėmu, tuo pačiu ir didesniais ratukais. Maži ratai nuleidžia svorio centrą, kad būtų daugiau stabilumo manevruojant, tačiau norint pasiekti greitį reikia daugiau pastangų. Dideli ratai yra mažiau stabilūs, ypač pradedantiesiems, bet užtikrina didelį greitį, lengvus ir sklandžius judesius. „Freeskate“ riedučių ratai paprastai yra nuo 83 A iki 88 A kietumo. Laisvo stiliaus slalomo mėgėjai paprastai renkasi riedučius su 83 A - 85 A kietumo ratukais.
Kai kurie „Freeskate“ riedučiai parduodami su vadinamuoju plokščiu rėmu, kai visi ratai yra viename aukštyje ir vienodo dydžio. Tai stabili sąranka, užtikrinanti gerą pusiausvyrą, stabilų greitį ir lengviausiai valdoma mokantis „slaidų“, tačiau pažengusiems riedutininkas gali pasirodyti kiek riboto manevringumo. Padidinti manevringumą galima įsigijus papildomą skirtingų dydžių ratukų komplektą arba riedučius su modifikuojamu (pvz .„rockerable“) rėmu. Specialus rėmas leidžia „rocker“ efektą išgauti apverčiant ratų ąšeles, o ne keičiant ratukus. Tuomet galima itin greitai pakeisti ratų sąranką iš skirtos riedėti gatvėje į tinkamesnę slalomui.
Daugiau kontrolės ir tikslumo „Freeskate“ riedučiams gali suteikti prikerpamas aulo liežuvėlis, termoformuojamas ar aliuminio plokštelėmis sutvirtintas batas, reguliuojamo aukščio ir pasvyrimo aulas bei daugybė kitų techninių ypatybių.

Kur pirkti „Freeskate“ riedučius?

Todėl jei ketinate pirkti „Freeskate“ riedučius, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais „Kontaktai” skiltyje. Įsigiję mūsų prekes internetu, parduotuvėje Ogmios mieste jas galėsite atsiimti iškart – kad ir tą pačią darbo dieną.