Aggressive riedučiai  

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Agresyvaus stiliaus (rampiniai) riedučiai

„Aggressive“ tipo riedučiai sukurti norintiems čiuožti turėklais, dideliu greičiu leistis laiptais, atlikti aukštus šuolius ir sudėtingus triukus. Jie skirti agresyviam riedėjimui miesto gatvėse ar skate parkuose.
Riedučių batai sudaryti iš kieto, dažniausiai vientiso lydinio, išorinio apvalkalo su specialiomis čiurną palaikančiomis detalėmis. Sustiprintas plastikas atlaiko daugybę smūgių ir sunkių nusileidimų. Vidinė kojinė įprastai yra termoformuojama ir itin patogi, suteikia maksimalų kontrolės pojūtį.
Kad atlikdami triukus riedutininkai galėtų čiuožti įvairiais paviršiais („šlifuoti“), „Aggressive“ riedučių padas („Soul plate“) yra labai tvirtas ir plokščias, platesnis išorinėje, ir siauresnis vidinėje bato pusėje. Specialiai pritaikytas ir trumpas ratų rėmas su išlenkimu per vidurį, kad būtų galima čiuožti turėklais ar kitais elementais.

Kokius „Aggressive“ riedučius rinktis?

Vienu metu populiariausia buvo laikoma „Anti-Rocker“ rėmo sąranka su dviem dideliais kraštiniais ir dviem mažais viduriniais ratukais. Tokia konstrukcija pasirinkta dėl galimybės „šlifuoti“, neužkliūvant viduriniais ratukais už paviršiaus. Dabar daugelis profesionalių „Aggressive“ stiliaus gerbėjų renkasi plokščią „Flat“ tipo rėmą su keturiais vienodo dydžio ratais. Dėl ypatingo ratų tvirtinimo būdo, su „Flat“ rėmu galima daryti viską, ką ir su „Anti-Rocker“. Tačiau „Flat“ suteikia daugiau manevringumo posūkiuose, didesnį greitį ir stabilumą.
„Aggressive“ riedučių batas, padas ir rėmas gali būti tvirtinami kaip atskiros detalės, arba sudaryti vientisą konstrukciją. Kai bato kevalas, padas ir rėmas yra vientisa dalis („Unibody“), be rėmo tvirtinimo įrangos, sumažėja riedučių svoris ir pažemėja bendras svorio centras. Tokie riedučiai puikiai valdomi, lengvai įsibėgėja, jautriai reaguoja į kojų judesius.
Kad būtų lengviau atlikti triukus, „Aggressive“ riedučių ratai yra nedideli, nuo 54 mm iki 64 skersmens. Optimaliausiu pasirinkimu laikomi 60 mm dydžio ratukai, nes jie suteikia daugiausiai stabilumo ir vietos „šlifavimui“.
Ratų kietumas svyruoja nuo 86 iki 95 A diurometro skalės vienetų. Patys populiariausi yra 90 A kietumo ratukai, kurie tinkami naudoti gatvėje. Paprastai mažesni nei 90 A ratai laikomi tinkamesniais naudoti patalpose arba ant medinių rampų. Kitą vertus, kietesni ratai turi mažesnį sukibimą su danga, nekimba prie paviršiaus, su jais daug lengviau slysti. Todėl renkantis ratukų dydį, kietumą ar kitus parametrus, reikėtų atsižvelgti į individualų riedėjimo stilių bei poreikius.

Kur pirkti „Aggressive“ stiliaus riedučius?

Jei nusprendėte pirkti „Aggressive“ tipo riedučius, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais mūsų kontaktais skiltyje „Kontaktai“.
Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl užsakę internetinėje parduotuvėje, Ogmios mieste atsiimti jas galėsite tą pačią dieną.