Termo rūbai (drabužiai) sportui  

Rodoma 1 - 90 iš 156 prekių

Nesvarbu, kokia aktyvia veikla užsiiminėsite šaltuoju metų laiku – slidinėsite, čiuožinėsite pačiūžomis ar snieglente, o gal smagiai leisitės rogutėmis nuo kalniuko ar tiesiog vaikštinėsite miške – judėjimo bei gryno oro „komplektas“ neabejotinai bus naudingas jūsų fizinei sveikatai bei emocinei būsenai. O kur dar nuotaikingai praleistas laikas su draugais, šeima, o gal – tiesiog vienumoje, bent trumpam „atsijungus“ nuo kasdienių rūpesčių ir rutinos. Tiesa, norint beatodairiškai mėgautis žiemos malonumais, būtina tinkama apranga, kurioje termo rūbai užima svarbią vietą.

Šaltuoju metų laiku, ypač būnant lauke ilgesnį laiką ir užsiiminėjant aktyvia fizine veikla, rekomenduojama rengtis keliais rūbų sluoksniais. Nesibaiminkite, jog su rūbų „kalnu“ negalėsite pajudėti. Kokybiška apranga, skirta žiemai (termo rūbai, slidinėjimo striukės, kelnės ir kita) yra plona, lengva, nevaržo judesių, tačiau puikiai atlieka savo funkciją – šildo, kvėpuoja ir išgarina prakaitą, o viršutinio sluoksnio rūbai papildomai saugo nuo vėjo ir drėgmės. Pirmasis sluoksnis – apatiniai termo rūbai (kelnės, marškinėliai), maloniai priglundantys prie kūno bei garantuojantys komfortišką temperatūrą. Antrasis sluoksnis – džemperiai, pasižymintys termo savybėmis, kurie, priklausomai nuo konkretaus modelio bei oro sąlygų, gali tarnauti ir kaip viršutinis rūbas vietoje slidinėjimo striukės. Viršutinis sluoksnis, atsižvelgiant į individualius pageidavimus, gali būti tiek vientisas kostiumas, tačiau atskiras slidinėjimo striukės ir kelnių komplektas, pasižymintis ne tik didesniu patogumu, bet ir puikia apsauga nuo šalčio ir sniego.

Nors įprastai kalbant apie aprangą, medvilnė minima kaip vienas geriausių pasirinkimų, renkantis termo rūbus, šio audinio derėtų vengti. Medvilnė lėtai džiūsta, tad, sušlapus nuo prakaito, gali pasidaryti vėsu. Geriausiai rinktis termo rūbus, pasiūtus iš sintetinio audinio ar merino vilnos. Sintetiniai rūbai yra patogūs, patvarūs, gerai praleidžia drėgmę bei garantuoja jaukią šilumą net ir esant itin žemai temperatūrai. Merino vilna odai itin maloni, greitai nesušlampa, o, sušlapusi, tuoj išdžiūsta, tad iš šio audinio pasiūtus rūbus galima drąsiai dėvėti ne tik užsiimant tokia aktyvia veikla kaip slidinėjimas ar snieglenčių sportas, bet ir, pavyzdžiui, žvejojant.

Termo drabužiai suaugusiems ir vaikams

Termo rūbai yra skirstomi ne tik į atskiras rūšis (kelnės, marškinėliai, džemperiai), bet ir į kategorijas, kas pastaruosius dėvės: termo rūbai suaugusiems (vyrams, moterims) ir vaikams. Savaime suprantama, tiek termo rūbai, skirti suaugusiems, tiek vaikams, privalo atlikti šiai aprangai keliamus reikalavimus: išgarinant drėgmę bei apsaugant nuo šalčio, užtikrinti optimalią kūno temperatūrą. Visų rūbų gamyboje naudojamos ir tos pačios, kokybiškos medžiagos: sintetinis audinys ir merino vilna. Esminiai skirtumai, kalbant apie suaugusiems ir vaikams skirtus rūbus, žinoma, yra dydis bei estetiniai sprendimai.

Ne paslaptis, jog dizaino klausimu dažniausiai išrankiausios yra moterys ir vaikai. Ir nesvarbu, jog kalbame apie aprangą, kurią įprastai slepia kiti drabužiai. Moteriški termo rūbai, lyginant su vyrišku asortimentu, išsiskiria platesniu spalvų pasirinkimu. Termo rūbai dailiai apgaubia kūną, tad moterys atrodys puikiai ant šių apsivilkusios ir viršutinius rūbus.

Vaikiški termo rūbai akį taip pat traukia ryškių spalvų gausa, iš kurios tinkamiausią variantą išsirinks net išrankiausia atžala. Visi vaikiškų termo rūbų modeliai yra tinkami tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Termo aprangą pirkite internetu arba mūsų fizinėje parduotuvėje

Kokybiška aktyvaus laisvalaikio apranga, rūbai bei kitos prekės parduodamos tiek internetu, tiek fizinėje „Terrasport“ parduotuvėje. Pirkdami gyvai, jūs ne tik galėsite pabendrauti su konsultantais, visada pasiruošusiais suteikti profesionalią konsultaciją aktualiais klausimais, bet ir pasimatuoti pageidaujamus termo rūbus. Jei jums priimtiniau apsipirkimas internetu, išsamiai išanalizuokite prie konkretaus rūbo modelio pateiktą dydžių lentelę. Dydis, kalbant apie termo rūbus, yra itin svarbus kriterijus. Kuo termo rūbas geriau prigludęs prie kūno, tuo efektyviau išlaikoma šiluma. Su drabužiu, „gulinčiu“ ant jūsų it antra oda, jausitės patogiau, o ir viršutinius rūbus užsidėsite lengvai.

Termo rūbai, praversiantys ne tik sportuojant, bet ir užsiimant bet kokia aktyvia veikla šaltuoju metų laiku – ilgalaikė investicija, tačiau, natūralu, jog dažną domina galimybė reikiamą daiktą pirkti pigiau. Mūsų fizinėje bei elektroninėje parduotuvėje mažesne kaina dažnai vilioja rūbai iš ankstesnių metų kolekcijų ar paskutinių likusių dydžių prekės. Patraukli akcija norimam termo rūbų modeliui ar kitai prekei gali būti „pagauta“ aktyviai sekant pasiūlymus „Terrasport“ pasiūlymus. Be to, perkant internetu prekes, jas atsiimti galėsite jau tą pačią dieną mūsų parduotuvėje!