Termo rūbai vyrams  

Rodoma 1 - 45 iš 45 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Buvimas gryname ore bei aktyvi fizinė veikla – receptas, garantuosiantis ne tik teigiamas emocijas, bet ir realią naudą žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai. To pamiršti negalima ir atėjus šaltajam sezonui, netgi priešingai – žiemą, kuri pas mus tęsiasi tikrai neilgai, išnaudokite maksimaliai produktyviai! Nesvarbu, slidinėsite, čiuošite snieglente ar tiesiog vaikštinėsite, komfortišką būseną, tai yra – optimalią kūno temperatūrą, užtikrins kokybiški termo rūbai. Termo rūbai vyrams – kategorija, sulaukianti bene daugiausiai susidomėjimo.

Geriausią apsaugą nuo šalčio užtikrina apsirengimas keliais kokybiškų rūbų sluoksniais. Termo kelnės ir marškinėliai – pirmasis sluoksnis, pagamintas iš kūnui malonių, šilumą išsaugančių, tačiau drėgmę efektyviai išgarinančių audinių. Džemperiai, pasižymintys termo savybėmis, įprastai naudojami kaip tarpinis sluoksnis tarp apatinių ir viršutinių (kombinezono ar slidinėjimo striukės ir kelnių) rūbų. Tačiau, priklausomai nuo oro sąlygų, rūbo modelio ar asmeninio „santykio“ su šalčiu (kiekvienas mūsų šaltį vertiname skirtingai), džemperis gali būti naudojamas ir kaip viršutinė apranga.

Audinys, iš kurio pagaminti termo rūbai – bene svarbiausias kriterijus šios prekės pasirinkime. Medvilnė, kuri, kaip žinia, yra vienas maloniausių kūnui audinių, termo rūbams keliamų reikalavimų neišpildo. Medvilnė, sušlapusi nuo prakaito, džius lėtai. Tai reiškia ne tik momentinį diskomfortą sušalus, bet ir padidėjusią riziką peršalti. Geriausias pasirinkimas – merino vilnos ar sintetinių audinių termo rūbai vyrams. Pastarasis audinys išsiskiria patogumu, patvarumu, puikiomis drėgmės išgarinimo bei termoizoliacinėmis savybėmis net ir esant itin atšiaurioms oro sąlygoms. Merino vilna ne tik labai švelni odai, bet, svarbiausia, greitai nesudrėksta, o sušlapusi greitai išdžiūsta. Tai, kalbant apie termo rūbus – itin svarbi savybė.

Kur pirkti vyriškus termo drabužius?

Termo rūbus galite pirkti tiek mūsų fizinėje, tiek internetinėje parduotuvėje. Pirkdami gyvai, turėsite galimybę rūbą pasimatuoti ir išsirinkti tinkamiausią modelį bei dydį. Perkant internetu, vadovaukitės prie konkretaus modelio pateiktomis dydžių lentelėmis. Termo rūbas turi idealiai tikti. Taip užtikrinamos efektyvesnės termoizoliacinės savybės, lengviau apsirengti viršutinius rūbus.

Nors termo rūbai – pirkinys, kurį pritaikysite įvairiose situacijose, noras apsipirkti pigiau yra visiškai suprantamas. Sekite kainų pokyčius mūsų fizinėje bei elektroninėje parduotuvėje ir „pagausite“, kada patraukli akcija taikoma jums aktualiai prekei. Kalbant apie aprangą, gerokai mažesnė kaina įprastai taikoma paskutiniams dydžiams arba prekėms iš senesnių kolekcijų. Be to, perkant internetu, prekes atsiimkite jau tą pačią dieną!