Skateboardai (triukinės riedlentės)  

Rodoma 1 - 79 iš 79 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

„Skateboard‘ai“ yra riedlentės, skirtos važinėtis riedlenčių parkuose ar aikštelėse atliekant įvairiausius triukus ant rampų ir lygaus paviršiaus, įveikiant kliūtis. Klasikinės formos, trumpi ir manevringi „skateboard‘ai“ tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, norintiems aktyviai leisti laisvalaikį.

„Skateboard“ (triukinių) riedlenčių ypatumai

Standartinis „skateboard‘o“ lentos plotis yra 8 coliai (20,32 cm), o ilgis apie 31 colį (78,74 cm). Toks lentos dydis yra optimalus suaugusiems riedlentininkams, o vaikams rekomenduojamos bent puse colio siauresnės ir porą colių trumpesnės lentos. Siauresnės nei 8 coliai lentos patogesnės atlikti triukus ant lygaus paviršiaus, ypač, kai reikia apversti riedlentę. Atliekant triukus ant rampų ar riedlenčių parkuose, rekomenduojama rinktis platesnę nei 8 colių lentą. Ilgesnės lentos prireiks itin aukštam riedlentininkui, o platesnės – didelių pėdų savininkui.

„Skateboard‘o“ platforma gaminama supresuojant nuo septynių iki devynių sluoksnių Kanados ar Kinijos klevo, kartais ir bambuko medienos. Kuo daugiau sluoksnių, tuo lenta kietesnė ir tvirtesnė, bet tuo pačiu ir jos svoris didesnis. Geriausias pasirinkimas pradedantiesiems yra septynių sluoksnių platforma. Pažengusiems riedlentininkams skirtos platformos būna sustiprintos anglies pluoštu ties ašių tvirtinimais. Tokios riedlentės kaina gali būti kiek didesnė, tačiau didesnė ir garantija, kad lenta bus itin tvirta ir ilgaamžė.

Dažnai platformos profilis yra įgaubtas lyg vonelė, o galas užlenktas aukštyn „kick tail“. Dėl šios priežasties riedlentininkas gali valdyti lentą atlikdamas triukus. Nosies ir uodegos linkis skiriasi aukščiu ir forma, o įgaubimas taip pat turi skirtingą sienelių aukštį. Tvirtesnis lenkimas patogus apverčiamiems elementams, žemesnis – tiesiam važiavimui ir rampai.

Ant lentos viršaus priklijuota juosta, primenanti švitrinį popierių, leidžia važiuoti ir manevruoti nenuslystant nuo lentos. Jų esama yra įvairių spalvų, su skirtingais atspaudais, grafika ar prekės ženklo logotipais. Tačiau tam, kad pėda laikytųsi ant lentos atliekant triukus, svarbus juostos grūdėtumas. „Skateboard‘ams“ standartinis juostos grūdėtumas yra 80 arba 60 vienetų.

„Skateboard‘o“ važiuoklė, jungianti ratus su lenta, yra atsakinga už riedlentės manevringumą. Važiuoklės skiriasi aukščiu, o jų plotis tiesiogiai priklauso nuo platformos pločio. Kuo žemesnė ir platesnė važiuoklė, tuo riedlentė bus stabilesnė. Važiuoklėje sumontuotų įvorių-amortizatorių kietumas taip pat turi įtakos riedlentės minkštumui ir manevringumui.

Kuo „Skateboard‘o“ riedlentės skiriasi nuo kitų riedlenčių?

„Skateboard‘ai“ nuo kitų riedlenčių skiriasi mažais ratukais, jų skersmuo svyruoja nuo 49 mm iki 60 mm. Važinėjant ant didelių rampų, didesni ratukai leis aukščiau pašokti ir atlikti daugiau triukų ore, nes riedlentės greitis bus didesnis. Gatvėje triukus lengviau bus atlikti su mažais (apie 50 mm skersmens) ratukais, kurie suteiks riedlentei daugiau manevringumo. Kaip ir kitų riedlenčių, „skateboard‘ų“ ratukų kietumas nurodomas diurometro skalės vienetais ir dažniausiai yra nuo 78 A (minkštesni) iki 99 A (kieti). Minkštesni ratukai reikalingi tuomet, kai norisi didesnio sukibimo su važiuojama danga, kietesni ratai tinkamesni triukams gatvėje ar slydimams.

Sunku išsirinkti „Skateboard‘ą” internetu - kviečiame pasikonsultuoti

Vadovaujantis bendromis rekomendacijomis, būtent jums tinkamiausią riedlentę išsirinkti gali būti ne taip ir paprasta. Tad, jei nusprendėte pirkti „skateboard‘ą“, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais mūsų kontaktais skiltyje „Kontaktai“.

Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl užsakę internetinėje parduotuvėje, Ogmios mieste atsiimti jas galėsite tą pačią dieną.