Slidinėjimo kelnės moterims  

Rodoma 1 - 45 iš 45 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Slidinėjimas – sportas bei aktyvaus laisvalaikio leidimo forma, kurios entuziastų tarpe netrūksta ir dailiosios lyties atstovių. Slidinėjant „pasikraunama“ teigiamų emocijų, pakvėpuojama grynu oru, o ir mūsų organizmo gyvybinės funkcijos (širdies darbas, kraujotaka ir kita) gerinamos intensyvaus judėjimo dėka. Tiesa, norint, jog slidinėjimas sietųsi tik su teigiama patirtimi, reikia pasirūpinti ne tik atitinkamu sportiniu inventoriumi, bet ir kokybiška, specializuota apranga. Dauguma rūbų gamintojų, reaguodami į moterų norą būti stilingomis bet kokioje situacijoje, kuria ir atskiras slidinėjimo rūbų linijas moterims. Vientisų slidinėjimo kostiumų populiarumui mažėjant, slidinėjimo kelnės moterims, komplektuojamos kartu su slidinėjimo striukėmis, sulaukia vis daugiau susidomėjimo.

Slidinėjimo kelnės moterims turi būti estetiškai patrauklios, tačiau visų pirma šis rūbas privalo atitikti svarbiausius funkcinius reikalavimus: apsaugoti nuo šalčio, nepraleisti drėgmės, tačiau būti „kvėpuojantis“ ir efektyviai išgarinti prakaitą.

Renkantis konkretų modelį, būtina atkreipti dėmesį ir į kitas slidinėjimo kelnių detales. Klešnėje ties čiurna esantis sijonas apsaugo nuo sniego patekimo į batus. Apsauginę funkciją nuo sniego efektyviai atliks ir kelnės aukštesniu liemeniu arba slidinėjimo kelnės su petnešomis, kurios, prireikus, gali būti ir nusegamos. Pasirinkus kelnes vidutinio ilgio liemeniu, šias dėvėti rekomenduojama su ilgesne striuke.

Laminuotos siūlės, vandeniui nepralaidūs užtrauktukai ir ventiliaciniai užtrauktukai, papildoma siūlių bei kelnių galų apsauga nuo nusitrynimo, galimybė pakelti klešnių galus patogesniam vaikščiojimui: gamintojai, priklausomai nuo konkretaus modelio, skiria dėmesį įvairioms detalėms, užtikrinančioms dar didesnį slidinėjimo kelnių funkcionalumą bei patvarumą.

Renkantis moteriškas slidinėjimo kelnes pagal estetinius kriterijus, pirmenybę galima teikti vienspalviams, tamsių ar pastelinių spalvų modeliams arba ryškiaspalviams variantams, neabejotinai leisiantiems išsiskirti slidininkų minioje.

Kur pirkti moteriškas slidinėjimo kelnes?

Slidinėjimo kelnes ar kitą slidinėjimo aprangą, priklausomai nuo individualių norų bei galimybių, galite pirkti internetu ar fizinėje „Terrasport“ parduotuvėje. Džiaugiamės, jog abu variantai leidžia išpildyti dažno mūsų pirkėjo norą kokybišką daiktą įsigyti pigiau. Kalbant apie kelnes ir kitus slidinėjimo rūbus, akcija įprastai taikoma prieš ateinantį naująjį slidinėjimo sezoną ar jam pasibaigus, tad patraukli kaina siūloma įvairioms prekėms iš praėjusių metų kolekcijų. Taip pat, užsisakius aprangą internetu, ją galėsite atsiimti mūsų parduotuvėje jau tą pačią dieną!