Kalnų slidinėjimo apsaugos  

Rodoma 1 - 39 iš 39 prekių

Slidinėjimas – tai ir poilsis, ir sportas įspūdingoje aplinkoje. Natūralu, kad aktyviai judant kyla grėsmė parkristi ant kieto šlaito ar po minkštu sniegu pasislėpusio akmens, susidurti su įvairiais objektais. Todėl nepaisant slidinėjimo greičio ir patirties, apsaugos reikalingos bet kuriam slidininkui.
Apsaugos kalnų slidinėjimui gaminamos siekiant saugumo ir komforto. Atsižvelgiama į dažniausiai pasitaikančias traumas ir slidininko kūno judesių pobūdį. Jas patogu dėvėti drauge su slidinėjimo rūbais.

Nugaros apsauga smūgio, susidūrimo ar kritimo atveju padeda išvengti viršutinės kūno dalies traumų. Apsaugos gali būti skirtos tik stuburui ir juosmeniui apsaugoti arba su papildomomis detalėmis, dengiančiomis šonkaulius ir pečius. Itin gausus šių apsaugų modelių pasirinkimas. Tai ir visiškai anatomiškai prisitaikančios liemenės ar net džemperiai, dėvimi kaip antras drabužių sluoksnis.

Apsauginiai šortai pagaminti iš elastingos medžiagos yra pralaidūs orui, nevaržo judesių. Specialūs įdėklai apsaugo šlaunis, klubus ir sėdmenis, sumažina riziką patirti uodegikaulio ar dubens kaulų lūžius.

Slidinėjant kalnuose kelių ir alkūnių sąnariai nukenčia itin dažnai. Alkūnių ir kelių apsaugos stabilizuoja galūnes, tačiau netrukdo jų sulenkti ir nenuslysta. Apsauginiai įdėklai puikiai amortizuoja tiek tiesioginius, tiek šoninius smūgius.

Nukritus ant rankų gležniems žmogaus plaštakos ir riešo kaulams tenka didžiulis spaudimas. Plaštakoms ir dilbiams dažnai kliūna ir nuo lenktyninės trasos vėliavėlių. Sužalojimų galima išvengti dėvint apsaugas rankoms ir riešams.

Kodėl perkant apsaugas kalnų slidinėjimui nereikėtų vadovautis vien žema kaina?

Specialistai primygtinai nerekomenduoja renkantis apsaugas kalnų slidinėjimui vadovautis kaina. Juk kalbame apie asmeninę sveikatą. Kokybišką gaminį visuomet padės atpažinti sertifikavimo žymos ar saugumo protokolai. Apsaugas pigiau įsigyti galima pasinaudojus akcija ar sulaukus išpardavimo. Tačiau savo funkcijas atliks tik tie gaminiai, kurie idealiai atitiks slidininko kūno sandarą ir bus tinkamo dydžio.
Mūsų fizinėje parduotuvėje Ogmios mieste, Vilniuje, galite įsigyti visas reikiamas apsaugas, bei kitas priemones kalnų slidinėjimui. Patyrę žiemos sporto konsultantai mielai padės išsirinkti jums tinkamiausią inventorių. Perkant internetu, įsigytas prekes suruošime jau tą pačią dieną, nes visas prekes turime sandėlyje.

Taip pat siūlome nuomos bei serviso paslaugas beveik visam inventoriui, kuriuo prekiaujame.