Plento dviračiai (plentiniai)  

Rodoma 1 - 13 iš 13 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje
Gamintojas

Jei jūsų tikslas yra pabėgti nuo kasdienybės dideliu greičiu važiuojant gerai asfaltuotais keliais, varžytis dėl pergalės lenktynėse, ar kelionę miesto gatvėmis iš darbo namo paversti smagia treniruote – plento dviratis tam tiks puikiai.
Visa plentinio dviračio konstrukcija yra skirta važiuoti dideliu greičiu. Ypatingai formuojamame rėme sėdynė dažnai būna panašiame ar aukštesniame lygyje nei vairas. Tokia forma siekiama išlaikyti itin geras aerodinamines savybes. Dviratininkas važiuoja stipriai pasilenkęs prie vairo, ir taip ženkliai sumažinamas oro pasipriešinimas. Dviratininko svoris yra orientuotas ne į sėdynę, o į pedalus, kurie gali būti segami prie batų.
Didelį greiti padeda pasiekti ne tik itin lengvas rėmas, bet ir dideli 28 colių skersmens ratai. Jiems nėra reikalingas itin tvirtas sukibimas su kelio danga, tad padangos neturi gilaus protektoriaus, yra siauros(18 – 23 mm) ir aukšto slėgio (apie 8 bar).
Vardan mažo svorio atsisakyta amortizacijos, sumontuoti didele jėga stabdantys, tačiau lengvi V tipo stabdžiai. Dėl specialios sėdėsenos ir kietų, siaurų, kelio nelygumams jautrių padangų ilgas važiavimas plentinuku bekele ar prastu keliu gali būti sudėtingas. Plentiniai dviračiai pavarų turi gana daug (dažniausiai 2, 3 žvaigždutės priekyje, suporuotos su 10, 11 galinių). Pastangas atitinkančią pavarą parinkti lengva, tačiau jų diapazonas nedidelis ir tokia komplektacija patogesnė lygiame kelyje.
Ypatingas plento dviračio savybes įvertins sportininkai, dalyvaujantys dviračių plento lenktynėse, arba mėgėjai, kuriuos žavi greitas „lėkimas“ lygiomis gatvėmis mieste ir užmiestyje.

Į ką atsižvelgti renkantis plento dviratį?

Renkantis tobulą plento dviratį, pagrindinis atskaitos taškas yra tinkamas rėmo dydis. Paprasčiausias būdas nustatyti, kokio dydžio dviratį pasirinkti – vadovautis įprastomis dviračių gamintojų rekomendacijomis. Dviratininko ūgis ir vidinis kojos ilgis yra du pagrindiniai matmenys renkantis rėmo aukštį. Tačiau tinkamas dviračio dydis reiškia daugiau nei tik tinkamo aukščio rėmą. Dviratis dar turi tikti pagrindiniuose kontaktiniuose taškuose – sėdynės, vairo ir pedalų. Jei plento dviračio modelis bus skirtas konkrečiai moterims, vyrams ar vaikams, tai gali palengvinti dydžio pasirinkimą ir reguliavimą pagal pėdos padėtį, sėdynės aukštį, vairo atstumą ir kūno kampą dviračio rėmo atžvilgiu.
Kalbant apie rėmo medžiagą, iš esmės tenka pasirinkti tarp aliuminio arba anglies pluošto. Plento dviratis, kurio visas rėmas pagamintas iš anglies pluošto, bus itin lengvas ir pasižymės puikiomis amortizacinėmis savybėmis. Dauguma aliuminio rėmų yra sąlyginai lengvi, labai patvarūs ir puikiai veikia lygiuose keliuose. Dažnai tokie rėmai yra komplektuojami su anglies pluošto priekine šake, kad sugertų kelio nelygumus ir pagerintų važiavimo komfortą. Jei norite važinėti pramogai ar palaikyti fizinę formą, aliuminio rėmas yra puikus pasirinkimas.
Žinoma dviračio rėmas svarbus, tačiau ne vienintelis jo komponentas. Įvairūs modeliai skirsis savo pavarų ir stabdžių sistema bei kitomis sudedamosiomis dalimis. Patikimas būdas nesuklysti – tai pasikliauti žinomais gamintojais, specializuotomis parduotuvėmis.

Plentinių dviračių kainos ir pirkimas internetu

Dviračių gamintojų konkurencija yra didelė, todėl ir plento dviračių modeliai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos plento dviračio kainai, tai yra rėmo medžiaga ir kitų komponentų kokybė. Anglies pluošto rėmas tikėtina kainuos daugiau nei aliuminio, o kokybiškesnių komponentų kaina bus didesnė nei bazinių. Mėgėjams skirti plento dviračiai kainuoja pigiau, tad verta apsvarstyti kam dviratis bus naudojamas, ar jo lygis atitinka būtent jūsų poreikius. Todėl, jei nusprendėte pirkti plento dviratį, labai kviečiame jus pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto prekių konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje. Tinkamą dviratį padėsime išsirinkti ir norintiems pirkti internetu. Tereikia susisiekti su mūsų konsultantais skiltyje „Kontaktai” nurodytais būdais. Prekes, užsakytas internetu, fizinėje parduotuvėje galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!