Paspirtukai vaikams  

Rodoma 1 - 90 iš 101 prekių

Paspirtukai vaikams – puiki priemonė, lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją, stiprinti fizinį pajėgumą bei ugdyti pasitikėjimą savimi. Tam, kad suderintumėte riedėjimo džiaugsmą ir saugumą, renkantis paspirtuką, pirmiausia rekomenduojama atsižvelgti į vaiko amžių.
Patys mažiausieji mokytis važiuoti paspirtuku gali pradėti jau nuo 1,5 metų. Tam sukurti sudedami triračiai modeliai su sėdimąja dalimi ir tėvų kontrolės funkcija. Tokia transporto priemone mažylis gali pradžioje spirtis sėdėdamas, o tėvai riedėjimo trajektoriją kontroliuoti gale pritvirtinama rankena. Vairuotojui pavargus, šia rankena patogu stumti paspirtuką, ypač jei konstrukcijoje yra atramos vaiko kojoms. Dažniausiai tokie paspirtukai yra tarsi „trys viename“, ir „auga“ kartu su paspirtukininku. Nuo trejų metų sėdynę galima nuimti, o dar vėliau rankeną, kuri buvo naudojama stumti paspirtuką, transformuoti į vairą. Tokiu būdu paspirtukas bus tinkamas vaikams iki šešerių metų.

Vaikiški paspirtukai pagal amžių

Jei paspirtuką planuojate pirkti trimečiui ar keturmečiui, tuomet jau galima ieškoti įprastos formos, be sėdynės, bet vis dar triračio. Triratis paspirtukas yra puikus saugumo ir linksmybių derinys ikimokyklinio amžiaus vaikams. Vyresniems nei šešių metų vaikams puikiai tiks vaikiškas sulenkiamas paspirtukas dviem ratais, savo konstrukcija atitinkantis skirtus suaugusiems, tik mažesnio svorio.

Renkantis paspirtuką pagal vaiko amžių, svarbu atkreipti dėmesį ir į gamintojo nurodomas didžiausias leistinas apkrovas. Dažnai patiems mažiausiems skirtų paspirtukų rekomenduojama apkrova stovimoje padėtyje yra iki penkiasdešimties kilogramų, o skirtų vyresniems vaikams – iki šimto kilogramų.

Rekomenduojama rinktis vaikiškus paspirtukus su vairo aukščio reguliavimo funkcija, kad vaikui augant būtų galima keisti vairo aukštį. Pats optimaliausias vairo aukštis, jei stovint ant paspirtuko ir laikant vairą vaiko rankos sulenktos maždaug devyniasdešimt laipsnių kampu. Tai leis jam atsistoti tiesiai ir vairuoti patogiai, ne atsilošus ar palinkus į priekį.

Judriam ir sportiškam ar „paauglėjančiam“ jaunuoliui galima parūpinti triukinį paspirtuką. Tam, kad atlaikytų dideles apkrovas atliekant triukus, tokie paspirtukai yra vientisos konstrukcijos ir neturi vairo reguliavimo bei sulenkimo funkcijos.

Parametrų, charakterizuojančių paspirtukų kokybę, našumą ir kainą esama išties daug. Kaip patogiai ir ilgai vaikas naudosis paspirtuku priklauso ir nuo platformos, vairo bei ratukų dydžio, medžiagų iš kurių pagamintos paspirtuko dalys.

Kur pirkti paspirtuką vaikui?

Tad jei nusprendėte pirkti vaikišką paspirtuką – labai kviečiame jus pasikonsultuoti su patyrusiais mūsų sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai”. Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl savo internetinį užsakymą fizinėje parduotuvėje atsiimti galėsite tą pačią dieną.