Slidinėjimo striukės vyrams  

Rodoma 1 - 50 iš 50 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Slidinėjimas – sportas ir pramoga, kurios privalumų sąrašas iš tiesų įspūdingas: pradedant realia nauda sveikatai ir baigiant gerų emocijų „įkrova“. Tiesa, norint, jog slidinėjimo patirties neapkartintų, pavyzdžiui, peršalimas išsimaudžius sniege ar perpūtus vėjui, būtina pasirūpinti ir specializuota apranga. Slidinėjimo striukės vyrams, savo praktiškumu bei patogumu nukonkuravusios vientisus slidininkų kostiumus – populiarus pirkinys ruošiantis šaltojo sezono pramogoms.

Pirmas spintoje pasitaikęs šiltas viršutinis rūbas neatstos kokybiškos slidinėjimo striukės, kurios paskirtis – užtikrinti maksimalų komfortą slidinėjant net ir esant pačioms atšiauriausioms sąlygoms. Minkštas pamušalas patikimai šildo, o specialios technologijos membraninė medžiaga, garantuodama efektyvią apsaugą nuo vėjo bei drėgmės, kartu išgarina prakaitą. Ši savybė, kalbant apie aktyvią veiklą, neretai priverčiančią gerokai prakaituoti, itin reikšminga. Juk, sušilus ir perpūtus vėjui, itin lengva peršalti, o, suprakaitavus, juntamas nemalonus diskomfortas. Slidinėjimo striukių savybę „kvėpuoti“ užtikrina ne tik specialios medžiagos, bet ir kai kuriuose rūbų modeliuose esantys ventiliacijos užtrauktukai.

Gamintojai, kurdami šio tipo drabužius, daug dėmesio teikia papildomoms detalėms, užtikrinančioms dar didesnį slidinėjimo striukių funkcionalumą. Priklausomai nuo konkretaus modelio, sniego patekimo po rūbais tikimybę sumažina reguliuojama riešo apimtis, apsauga iš apačios ar galimybė striukę sujungti su kelnėmis, laminuotos siūlės garantuoja dar didesnę apsaugą nuo drėgmės ir panašiai.

Slidinėjimo striukės vyrams, savo modelių bei spalvų įvairove stebina ne ką mažiau nei moterims skirta slidinėjimo apranga. Slidinėjimo striukė gali tarnauti ir kaip puikus laisvalaikio rūbas, tad, renkantis konkretų variantą, atkreipkite dėmesį į savo estetinį skonį bei suderinamumą su kitais turimais rūbais.

Kur įsigyti kokybiškas vyriškas slidinėjimo striukes?

Mūsų siūlomas slidinėjimo striukes galite pirkti tiek fizinėje „Terrasport“ parduotuvėje, tiek ir internetu. Visada esame už gyvą bendravimą su klientais bei galimybę suteikti profesionalią konsultaciją aktualiais klausimais, tačiau kiekvienas renkasi geriausiai poreikius tenkinantį apsipirkimo būdą. Be to, perkant internetu, prekes atsiimsite tą pačią dieną.

Domina galimybė kokybišką prekę įsigyti pigiau? Patraukli akcija dažnai taikoma ne sezono metu bei striukių modeliams iš praėjusių kolekcijų. Taigi, pradėkite „ruošti roges vasarą“ ir džiaugsitės aukščiausia kokybe bei patrauklia kaina!