Slidinėjimo apranga (rūbai)  

Rodoma 1 - 90 iš 238 prekių

Slidinėjimas – visapusiškai naudingas užsiėmimas, kuriame harmoningai dera aktyvaus sporto bei buvimo gryname ore privalumai. Tiesa, norint mėgautis šia veikla, reikalingas tinkamas pasiruošimas. Kokybiški slidinėjimo rūbai suaugusiems ir vaikams – vienas iš būtinų pirkinių, kuriuos turėsite išsirinkti.

Slidinėjimo apranga (striukės, kelnės, kombinezonai) yra gaminama iš specialių, aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių apsaugą nuo drėgmės, šalčio, vėjo, tačiau kartu ir kvėpuojančių bei efektyviai pašalinančių kūno išskiriamą drėgmę, taip garantuojant optimalią kūno temperatūrą ir komfortą. Minėtos funkcijos įgyvendinamos dėl išskirtinės slidinėjimo rūbų savybės: kokybiška slidininkų apranga turi būti sudaryta iš kelių sluoksnių. Vienas kurių – šildo, kitas, vadinamasis membraninis audinys, yra nepralaidus drėgmei iš aplinkos, tačiau kvėpuojantis ir „išstumiantis“ prakaitą į išorę.

Slidinėjimo rūbai turi būti patogūs, nevaržantys judesių. Dėl šios priežastys vietoje anksčiau populiarių slidinėjimo kostiumų šiandien vis dažniau pasirenkamas slidinėjimo kelnių bei striukės komplektas. Striukę, prireikus, lengvai nusivilksite bei galėsite ją dėvėti ne tik slidinėdami, bet ir laisvalaikiu. Slidinėjimo striukių bei kelnių modeliai sukonstruoti taip, jog sniegas nepatektų po rūbais, o kai kurios striukės gali būti sujungiamos ir su kelnėmis. Pirkėjų dėmesio sulaukia ir slidinėjimo džemperiai, kurie, priklausomai nuo konkretaus modelio bei oro sąlygų, gali būti dėvimi kaip apatinis ir/arba viršutinis sluoksnis.

Moterims, o neretai ir vyrams, aktualu ne tik slidinėjimo aprangos funkcionalumas, bet ir estetika. Šios gamintojai siūlo rinktis iš įvairių modelių bei skirtingų spalvų slidinėjimo striukių, bliuzonų bei kelnių, derinti šiuos tarpusavyje: slidinėkite ne tik komfortiškai, bet ir stilingai!

Kur geriau pirkti slidinėjimo aprangą?

Mūsų siūloma slidinėjimo apranga bei kitos aktyvaus laisvalaikio prekės parduodamos tiek fizinėje, tiek elektroninėje „Terrasport“ parduotuvėje. Perkant internetu, rinkitės sau įprastą rūbų dydį arba vadovaukitės išmatavimų lentele, pateikta prie kai kurių drabužių. Visgi, jei turite galimybę, visada kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę pasimatuoti patinkantį rūbą, įvertinti šio patogumą bei estetinį tinkamumą ir gauti profesionalius atsakymus į aktualius klausimus.

Norintiems slidinėjimo rūbus pirkti pigiau, siūlome pasinaudoti dažnai taikoma akcija senesnių kolekcijų prekėms ar mažesne kaina ne sezono metu. Taip pat, perkant internetu, prekes atsiimti galėsite jau tą pačią dieną!