Kalnų slidinėjimo akiniai vaikams  

Rodoma 1 - 26 iš 26 prekių

Vaikiški kalnų slidinėjimo akiniai gali atrodyti kaip gražus spalvingas aksesuaras. Iš tiesų, jie yra būtina apsaugos priemonė slidinėjant. Akiniai apsaugos nuo ultravioletinių spindulių, smulkių sniego, ledo ir purvo dalelių ar net bakstelėjimo slidinėjimo lazda. Mažyliui nuo kalno leistis bus daug maloniau, kai akys neašaros nuo žvarbaus oro ar vėjo.

Net ir labai apniukusią dieną dalis saulės spindulių prasiskverbia pro debesis, o sniegas jų poveikį dar labiau sustiprina. Ultravioletiniai spinduliai veikia akies lęšiuką, rageną, tinklainę ir gali smarkiai pakenkti regėjimui. Beveik visi šiandien parduodami vaikiški slidinėjimo akiniai užtikrina 100% UV apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Tačiau gali skirtis slidinėjimo akinių lęšiuko pralaidumas šviesai (VLT). Šis parametras išreiškiamas procentais ir gali būti žymimas S1, S2, S3, S4. Saulėtą dieną mažiau šviesos praleis tie akiniai, kurių pralaidumo procentas mažesnis.

Skirtingoms oro sąlygoms skirti skirtingų spalvų slidinėjimo akinių lęšiai. Jei diena itin giedra, apšvietimas ryškus, tuomet geriau tiks juodi ar rudi akinių lęšiai. Oranžinės ar rožinės spalvos lęšiai matomumą pagerina, jei apšvietimas ryškus arba vidutinis.

Jaunojo slidininko regėjimą saugos ir sferinis ir cilindrinis lęšis. Kalnų slidinėjimo akiniai su cilindriniais lęšiais kainuoja pigiau. Tačiau sferiniai lęšiai skiriasi ne tik savo kaina. Jie pagerina periferinį matymą, eliminuoja atspindžius.

Vaikiškų slidinėjimo akinių konstrukcija užtikrina oro patekimą ir neleidžia kauptis drėgmei. Tam, kad nerasotų, jie yra aprūpinti ventiliacijos sistema. Specialias vėdinimo angas gali turėti tiek slidinėjimo akinių rėmelis, tiek lęšis.

Tinkamo dydžio kalnų slidinėjimo akiniai vaikams

Saugūs ir patogūs vaikiški kalnų slidinėjimo akiniai yra ne per dideli ir ne per maži. Slidinėjimo akiniai turi būti prigludę prie vaiko skruostų, kaktos ir nosies, bet nesuspausti ir nesukelti diskomforto. Akiniai taip pat neturėtų remtis į akiduobės kaulą. Jei vaikas jaučia spaudimą, derėtų pasimatuoti didesnius kalnų slidinėjimo akinius.

Slidinėjantiems su korekciniais akiniais gaminami specialūs kalnų slidinėjimo akiniai su žyma OTG (Over the glasses). Jų rėmelio profilis aukštesnis, o šonuose yra vietos akinių kojelėms. Jei jūsų mažylis nešioja receptinius akinius, OTG rėmelis padės išvengti smilkinių ir nosies spaudimo.

Tinkamą prigludimą padeda sureguliuoti keičiamos apimties slidinėjimo akinių dirželis. Dirželis su silikono juostelėmis tvirčiau laikysis ant šalmo ir nesmuks. Svarbu ir akinių elementai besiliečiantys su veidu. Pavyzdžiui, prisitaikanti antialerginė kempinė priglunda patikimai ir švelniai.

Jei susiruošėte pirkti vaikiškus kalnų slidinėjimo akinius, laukiame jūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje. Norintiems įsigyti prekes internetu, mielai padės mūsų patyrę žiemos sporto konsultantai. Susisiekti su jais galite mūsų kontaktais nurodytais „Kontaktai” skiltyje. Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl atsiimti jas galėsite beveik iš karto, kad ir tą pačią dieną Jums patogiu laiku!