Moteriški kalnų (MTB) dviračiai  

Rodoma 1 - 40 iš 40 prekių

Kalnų dviračiai dar vadinami trumpiniu MTB (angl. Mountain Bike) yra vieni populiariausių dviračių. Pavadinimas sufleruoja, kad jie turėtų būti skirti kilti į kalnus, tačiau iš tikrųjų šio tipo dviračiai puikiai tinka įvairioms sudėtingesnėms trasoms: miško takeliams, žvyrkeliams ir kitoms nelygioms dangoms. Šie dviračiai yra manevringi ir pasižymi geru pravažumu.

Vyriški ir moteriški kalnų dviračiai kartais skiriasi rėmo konstrukcija. Nors daugelis dviračių yra universalūs, vadinamieji moteriški kalnų dviračiai vietoje aukšto skersinio dažniausiai turi žemiau tvirtinamą ir išlenktą rėmo dalį. Dėl to ant dviračio patogiau užlipti, o tikimybė skaudžiai užsigauti netyčia nuslydus sumažėja.

Kalnų dviračiai turi platesnes padangas, kurios sugeria kelio nelygumų sukeliamas vibracijas ir užtikrina komfortą. Priklausomai nuo modelio, tokie dviračiai gali turėti skirtingą pavarų skaičių, tad jei planuojate pirkti kalnų dviratį, atkreipkite į šį parametrą dėmesį. Pavaros palengvina mynimą įvairiomis sąlygomis ir suteikia galimybę, pavyzdžiui, lengviau pakilti į kalnus.

Pirkite moteriškus kalnų dviračius internetu ir fizinėje mūsų parduotuvėje

Dviratis – tai ne tik pramoga, bet ir puiki transporto priemonė. Mieste dviračiu galima greitai pasiekti kelionės tikslą, aplenkti kamščius, o ir už dviračio stovėjimą nereikės mokėti. Moteriški kalnų dviračiai yra labai universalūs, tad jie tiks tiek laisvalaikio pasivažinėjimams, tiek judėjimui mieste.

Dviračių kaina priklauso nuo jų komplektacijos ir klasės. Tokį pirkinį verta planuoti – kai vyksta akcija, dviratį galėsite įsigyti pigiau. Kitas būdas išvengti didesnių išlaidų, yra galimybė pirkti dviratį išsimokėtinai, ją siūlome ir mūsų parduotuvėje.

Visų dviratininkų laukiame mūsų parduotuvėje Vilniuje. Didelį mūsų asortimentą sudaro ne tik vyriški ir moteriški dviračiai, bet ir jų detalės bei dviratininkams skirti aksesuarai. Prekes galite išsirinkti ir užsisakyti ir internetu – siuntinį pristatysime į visus Lietuvos miestus, o vilniečiai galės užsakymą mūsų fizinėje parduotuvėje atsiimti jau tą pačią dieną.