Dviračių šalmai vaikams  

Rodoma 1 - 33 iš 33 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Bet kuriam mažajam dviratininkui, paspirtukininkui, riedutininkui ar riedlentininkui šalmas – būtina apsaugos priemonė. Kokybiški šiuolaikiniai vaikiški šalmai yra lengvi, patogūs, dažnai – reguliuojamo dydžio, pačių įvairiausių spalvų ir stilių.

Šalmas vaikui: kokį rinktis?

Visų pirma vertėtų ieškoti šalmo, kuris patogiai priglunda ir atitinka saugos standartų ženklinimą. Šalmo dydis turi atitikti vaiko galvos apimtį, dirželiai po ausimis sudaryti V formą, o tarp dirželių ir smakro turi tilpti vienas pirštas. Šalmas jokiu būdų neturėtų spausti, bet negalimi ir jo poslinkiai pirmyn, atgal ar į šonus papurčius galvą.

CE EN 1078 ženklinimas ant pakuotės garantuoja, jog vaikiški šalmai yra testuoti ir atitinka dviratininkų, riedlentininkų ir riedutininkų šalmams keliamus saugumo reikalavimus. Papildomo saugumo šalmui suteikia MIPS sistema (mažos trinties sluoksnis tarp šalmo ir galvos), padedanti sumažinti smegenų sukrėtimų ir smegenų sužalojimų riziką.

Renkantis vaikišką šalmą reikėtų atkreipti dėmesį į jo formą ir ventiliacinių angų kiekį. Uždaro tipo šalmai dengia visą kaukolės sritį nuo kaktos iki plaukų linijos. Atviro tipo šalmas dengia mažesnę pakaušio dalį, tačiau dažnai turi daugiau ventiliacinių angų, tad garantuoja intensyvesnį vėdinimą.

Be abejo svarbios gali būti ir tokios detalės kaip magnetinės sagtelės, apsaugančios nuo galimo odos sugnybimo. Taip pat šviesą atspindinčios detalės, LED žibintas, ventiliacines angas dengiantis tinklelis, išimami antialerginiai paminkštinimai ar net lipdukai šalmo puošybai.

Vaikiškų šalmų kainos

Vaikiškų šalmų kaina priklauso nuo jų gamybai naudojamų technologijų. Pavyzdžiui šalmų, su papildomą saugumą užtikrinančia MIPS sistema, kaina gali būti kiek didesnė. Tačiau ir pigiau kainuojantys sertifikuoti šalmai suteikia optimalią apsaugą. Šalmo saugumo lygis, kaip ir jo forma ar dydis, priklauso nuo kiekvieno individualių poreikių. Todėl verta pasikliauti žinomais prekių ženklais ir specialistų patarimais.

Šalmą vaikui pirkite internetu arba fizinėje parduotuvėje

Tinkamas šalmo dydis yra būtinas saugumo garantas, tačiau mūsų patyrę sporto konsultantai padės šalmą išsirinkti ne tik parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, bet ir internetu. Tereikia susisiekti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais skiltyje „Kontaktai“ nurodytais būdais. Prekes, užsakytas internetu, fizinėje parduotuvėje galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!