Kalnų slidinėjimo lazdos  

Rodoma 1 - 68 iš 68 prekių

Rušiuoti pagal:

Lengvos, patvarios, smūgius sugeriančios kalnų slidinėjimo lazdos – būtina slidinėjimo inventoriaus dalis. Kiekvienas jų sandaros elementas (rankena, dirželis, krepšelis, antgalis ir pati lazda) gaminamas taip, kad kuo geriau padėtų išlaikyti pusiausvyrą, įsibėgėti, įveikti posūkius ir manevruoti būtent kalnuotoje vietovėje. Suaugusiems ar vaikams, pradedantiesiems ar pažengusiems slidininkams tinkamai parinktos lazdos leis slidinėti lengvai, užtikrintai bei saugiai.

Kaip išsirinkti kalnų slidinėjimo lazdas?

Kalnų slidinėjimo lazdos dažniausiai gaminamos nuo 80 iki 140 cm ilgio. Reikiamas lazdos ilgis yra parenkamas pagal slidininko ūgį. Kalnų slidinėjimo lazdų ilgį galima išsirinkti ir pagal orientacinę dydžių lentelę. Tačiau specialistai pataria matuotis lazdas, nes kiekvieno slidininko kūno proporcijos labai individualios. Matavimosi instrukcijos yra gana paprastos. Apvertus lazdą aukštyn kojomis, ją reikia suimti po krepšeliu, kad nykštys liestų krepšelį. Atrėmus lazdos rankeną į grindis, alkūnės turi būti sulenktos 90 laipsnių kampu. Jei kampas mažesnis nei 90 laipsnių, o plaštaka yra aukščiau už alkūnę – vadinasi lazdos per ilgos. Jei kampas didesnis – per trumpos. Geriausia slides matuotis apsiavus slidinėjimo batus. Rekomenduojama įvertinti ir apkaustų dydį.

Diskas slidinėjimo lazdos apatinėje dalyje, vadinamas krepšeliu, sulaiko lazdą, kad ji nesmigtų per giliai į sniegą. Didelio skersmens krepšeliai labiau tinka slidinėti minkštu, puriu sniegu, o mažo skersmens krepšeliai – paruoštomis trasomis. Kai kurie gamintojai keičiamus krepšelius prideda prie lazdų komplekto. Jų galima įsigyti ir atskirai.

Riešo dirželis neleidžia pamesti slidinėjimo lazdų darant posūkius, ar paskęsti puriame sniege parkritus. Riešo dirželiai būna skirtingo ilgio, todėl verta pasitikrinti, ar juos patogu užsimauti bei nusimauti su pirštine. Tvirtai laikyti kalnų slidinėjimo lazdas padeda ir gumuotos, pirštų įspaudus turinčios lazdų rankenos.

Pačios lazdos gali būti pagamintos iš aliuminio, kompozito, anglies ar stiklo pluošto. Anglies pluošto lazdos yra itin lengvos ir santykinai tvirtos, puikiai kompensuoja smūgio energiją. Tačiau jų kaina tenkina toli gražu ne kiekvieną. Ženkliai pigiau pirkti aliuminio slidinėjimo lazdas. Iš kokybiško aliuminio pagamintos kalnų slidinėjimo lazdos patiks greitį mėgstantiems vyrams ir moterims. Šios lazdos ilgą laiką atlaiko dideles apkrovas ir tarnauja kaip patikima atrama.

Jeigu visgi nepavyka savarankiškai išsirinkti - užsukite pas mus į fizinę parduotuvę Ogmios mieste, Vilniuje, kur patyrę specialistai padės išsirinkti Jums tinkamas lazdas, kurios bus ne tik patogios, bet ir tarnaus ilgai.
Perkant prekes internetu, savo užsakymą galite atsiimti dar tą pačią dieną!