Lygumų slidžių dėklai  

Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Lygumų slides laikyti namuose, vežti automobiliu ar neštis patogiausia tam skirtuose dėkluose. Apsaugosite savo automobilio bagažinę ir rūbus nuo ant slidžių likusio sniego ar slidžių tepalo. O namuose slidės ir lazdos dėkle lengviau atras tinkamą vietą, „neišsibarstys“ po patalpą, nedulkės. Taip pat lygumų slidžių dėkluose laikomas inventorius gabenant nesusibraižys.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dėklus lygumų slidėms?

Visi kokybiški lygumų slidžių dėklai gaminami iš tvirto, vandeniui atsparaus audinio. Jei slidinėjate dažnai, slides tenka vežti automobiliu, tuomet patogesnis bus standesnio audinio krepšys su paminkštinimu. Jei planuojate slidinėti tik artimiausiame parke, puikiai tiks lengvas, plonesnio poliesterio dėklas. Tokius krepšius įsigyti galima pigiau. Išėmus slides jis tilps į didesnę kišenę, neužims daug vietos kuprinėje.

Lygumų slidžių krepšiai gali būti skirti vienai, dviems ar trims slidžių poroms kartu su lazdomis. Pasirinkto lygumų slidžių dėklo ilgis turi atitikti jūsų turimų slidžių komplekto ilgį. Reguliuojamo ilgio dėklus galima pailginti apie 15 - 20 cm atsegus jų galus. Gerai, jei dėklas yra šiek tiek ilgesnis nei inventorius, kuris bus juo gabenamas. Jei krepšyje bus pernelyg daug laisvos vietos, viduje judėdamos slidės gali apsibraižyti.

Kad slidės dėkle nesiliestų viena su kita, patogu naudoti susegiklius. Juostelės tipo susegikliai yra universalūs, tinka ir platesnėms lygumų slidėms. Tvirtos medžiagos porėta tarpinė įkišama tarp slidžių, kad slydimo paviršiai nesiliestų. Tuomet dygliuoto lipduko juostele apvyniojus slides ji prilimpa pati prie savęs. Siauroms čiuožėjo stiliaus slidėms tiks movos tipo susegiklis. Slidės įkišamos į tamprios gumos susegiklio „kišenėles“, o per vidurį esantis veltinis apsaugo slydimo paviršių nuo pažeidimų. Vienai porai slidžių reikalingi du susegiklai. Jų kaina visai nedidelė, todėl verta keletą įsigyti ir atsargai.

Kur įsigyti lygumų slidžių dėklus?

Jei nusprendėte pirkti dėklą lygumų slidėms, kviečiame užsukti į mūsų fizinę parduotuvę, įsikūrusią Ogmios mieste, Vilniuje, kur patyrę žiemos sporto konsultantai mielai jums padės ir pakonsultuos. Susisiekti su jais galite mūsų kontaktais, nurodytais „Kontaktai“ skiltyje. Visas prekes turime sandėlyje, todėl užsakius internetu, prekes galėsite atsiimti mūsų parduotuvėje jau tą pačią dieną!