Kalnų slidžių dėklas su ratukais  

Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių

Kalnų slidžių dėklai su ratukais yra nepamainomi ilgose kelionėse, kai reikia gabenti daug įrangos. Į šiuos dėklus galima sutalpinti ne tik slidžių komplektą su lazdomis, slidinėjimo aprangą, įvairias smulkmenas, bet neretai ir batus ar net šalmą. Pats slidininkas turės neštis kompaktišką kuprinę su vertingais daiktais ir dokumentais. O įdėjus visai nedaug pastangų, kalnų slidžių dėklas „važiuos“ iš paskos. Oro uoste bus galima apsieit be vežimėlio ir lengvai manevruoti keleivių minioje. Kalnų slidžių dėklo su ratukais kaina gali būti kiek didesnė, nei beračių analogų. Net ir nepasinaudojus akcija, investavus gailėtis tikrai neteks.

Kalnų slidžių dėklo ilgio turi užtekti ilgiausių slidžių komplektui, kurį vešitės. Jei turite 175 cm slides, rekomenduojama turėti bent 180 cm krepšį. Kai kurie krepšiai yra reguliuojamo ilgio, tad galima tiesiog atsegti dalį, kad krepšys būtų ilgesnis ir tilptų įvairaus ilgio slidės.
Kalnų slidžių dėklai su ratukais gali būti skirti vienai porai slidžių su lazdomis arba dviems, trims slidžių komplektams. Kai kuriuose krepšiuose yra numatyta vieta batams, gausu kišenių įvairiems nedideliems daiktams. Planuodami, kiek įrangos norite sutalpinti į krepšį, nepamirškite pasidomėti avialinijų nustatytais svorio apribojimais vienam bagažo vienetui.

Renkantis kalnų slidžių dėklą su ratukais, pravartu atkreipti dėmesį į keletą detalių. Tvirti, tačiau ne itin kieti ratukai su guoliais, tikėtina, veiks sklandžiau. Pastorintos sienelės, sutvirtinti galai ir dugnas apsaugos nuo smūgių. Dėklo suspaudimo diržai ar vidiniai diržai papildomam fiksavimui užtikrins, kad įranga nejudėtų krepšio viduje. Tvirtas dvigubas užtrauktukas neklius ir leis lengvai atsegti krepšį. Nešti bus patogiau, jei rankenos ar petnešos turės paminkštinimus.

Kur įsigyti kalnų slidžių dėklų su ratukais?

Mūsų fizinėje parduotuvėje Ogmios mieste, Vilniuje, galite įsigyti ne tik kalnų slidžių dėklų, bet ir paties įvairiausio slidininkams skirto inventoriaus. Patyrę žiemos sporto konsultantai mielai padės išsirinkti jums tinkamiausią inventorių. Konsultacijas teikiame ir norintiems pirkti internetu. Susisiekti galima skiltyje „Kontaktai” nurodytais būdais. Pirkdami internetu, prekes galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!
Taip pat siūlome nuomos bei serviso paslaugas beveik visam inventoriui, kuriuo prekiaujame.