Kalnų slidžių priežiūros priemonės  

Rodoma 1 - 37 iš 37 prekių

Rušiuoti pagal:

Gerai prižiūrimos kalnų slidės ne tik ilgiau tarnaus, bet jomis čiuožti bus daug patogiau ir smagiau. Kalnų slidžių slystamąjį paviršių būtina kruopščiai nuvalyti ir padengti specialiomis priemonėmis. Tuomet jos nesugers drėgmės, nepraras slystamųjų savybių, „nelips“ prie trasos. Svarbu tinkamai pagaląsti kalnų slidžių briaunas. Aštrios, oksidacijos nepaveiktos slidžių briaunos įsispaus į sniegą ir užtikrins slidžių kontrolę, ypač posūkiuose.

Pirminė priežiūros priemonė kalnų slidėms – valiklis. Naudodami kalnų slidėms skirtus universalius valiklius, nuo slystamojo paviršiaus lengvai pašalinsite nešvarų sniegą, slystamųjų ir atsispyrimo tepalų likučius. Prieš naudojant temperatūrinius parafinus, tinka priemonės, skirtos inventoriaus paviršių nuvalyti ir papildomai įsodrinti.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis priemones?

Parafinu padengtos slidės geriau išsilaikys, išstums vandenį ir puikiai slys. Viena iš savybių, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis parafiną – temperatūros diapazonas. Universalūs parafinai tinka įvairioms oro temperatūroms, pavyzdžiui nuo - 15 °C iki 0 °C. Siauresnio temperatūrų diapazono priemonės labiau specializuotos. Itin žemai temperatūrai skirti parafinai yra labiau atsparūs dilimui, o aukštesnėje temperatūroje naudojami parafinai pasižymi vandeniui atspariomis savybėmis.

Kalnų slidžių priežiūrai skirti parafinai gali būti kieto ar skysto pavidalo. Norint slydimo savybes pagerinti greitai, ypač patogūs skysti parafinai, kurių nereikia užkaitinti. Tereikia užtepti priemonę ant slystamojo paviršiaus, įtrinti specialia kamštine kempinėle ir palikti išdžiūti. Parafino perteklius įprastai nugremžiamas specialiu gremžtuku iš organinio stiklo (cikle), o paviršius nupoliruojamas nailoniniu šepetėliu. Slystamajam paviršiui nuodugniai paruošti ir išlyginti naudojami temperatūriniai parafinai. Jie įsodrinami užkaitinant specialiais lygintuvais.

Specializuotoje sporto prekių parduotuvėje rasite pirkti įvairiausių valiklių, skysto ar kieto parafino, kamštinių ar sintetinių kempinių parafino įtrynimui ir išlyginimui, šepetėlių slystamosios dalies poliravimui ir valymui, lygintuvų ar net briaunų galąstuvų.

Jei kalnų slidinėjimu užsiimate rečiau arba jus neramina priežiūros prekių gausa ir kaina, puiki išeitis – kreiptis į kalnų slidžių serviso paslaugas teikiančius specialistus. Dažnam slidininkui tokiu būdu prižiūrėti inventorių ir pigiau, ir patikimiau. Net jei slides mielai prižiūrite patys.

Kur įsigyti kalnų slidžių prižiūros priemonių?

Kviečiame užsukti į mūsų fizinę parduotuvę, įsikūrusią Ogmios mieste, Vilniuje. Čia galėsite įsigyti įvairiausių priežiūros priemonių kalnų slidėms arba pasinaudoti slidžių serviso paslaugomis. Patyrę žiemos sporto konsultantai mielai padės norintiems išsirinkti prekes ne tik parduotuvėje, bet ir internetu. Susisiekti su jais galite mūsų kontaktais, nurodytais „Kontaktai” skiltyje. Be to, perkant internetu, savo priežiūros priemones atsiimti galėsite jau tą pačią dieną!