Slidinėjimo striukės vaikams  

Rodoma 1 - 29 iš 29 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje
Gamintojas

Norite „atplėšti“ vaiką nuo ekranų ir kartu su juo aktyviai leisti laiką gryname ore? Slidinėjimas – viena iš šaltojo sezono veiklų, atnešanti ne tik galybę teigiamų emocijų, bet ir realią naudą žmogaus fizinei sveikatai. Jei patys esate „prijaučiantys“ šiai pramogai, gera žinia: slidinėjimo mokyklos priima vos 3-4 metų sulaukusius vaikus, tad nuo pat ankstyvos vaikystės, aišku, su atitinkama mažųjų priežiūra, visa šeima gali aktyviai leisti laiką kartu. Slidinėjimo striukės vaikams – viena iš prekių, kuria, prieš stojant vaikui ant slidžių, derėtų pasirūpinti.

Lengva, nevaržanti judesių, apsauganti nuo šalčio, neperpučiama vėjo, nepraleidžianti drėgmės, tačiau išgarinanti prakaitą ir taip užtikrinanti komfortišką kūno temperatūrą: pagrindiniai reikalavimai, kuriuos turi atitikti slidinėjimo striukės vaikams. Slidinėjimo striukės gaminamos iš kelių sluoksnių, vienas kurių – pamušalas – šildo, o specialios technologijos membrana sulaiko aplinkos drėgmę, tačiau užtikrina šios pašalinimą iš vidaus.

Gamintojai, besiorientuojantys į maksimalų slidinėjimo rūbų funkcionalumą bei praktiškumą, apgalvoja įvairias papildomas detales. Priklausomai nuo konkretaus modelio, siūloma su vaiku „auganti“ striukė lengvai prailginamomis rankovėmis, apsauga nuo sniego patekimo iš apačios, reguliuojamas gobtuvas bei riešo apimtis, laminuotos siūlės, ventiliacijos užtrauktukai, vidinės kišenės smulkiems daiktams ir kita. Vaikams neabejotinai svarbu ir striukės dizainas, tad, priklausomai nuo atžalos amžiaus bei individualaus estetinio skonio, galite rinktis iš plataus striukių modelių bei spalvų asortimento. Slidinėjimo striukės – rūbas, kurį vaikas galės dėvėti ir laisvalaikiu, tad tai tikrai nėra vienkartinė investicija.

Kur geriau pirkti vaikišką slidinėjimo striukę?

Noras įsigyti rūbą mažesne kaina vaikui, kuris greitai auga, visiškai suprantamas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti galimybę pirkti pigiau „Terrasport“ fizinėje bei elektroninėje parduotuvėje, neieškant kompromiso tarp kainos ir kokybės. Patraukli akcija įprastai siūloma ne sezono metu ar ankstesnių kolekcijų vaikiškoms slidinėjimo striukėms. Verta paminėti, kad perkant elektroninėje parduotuvėjė, prekes suruošime atsiėmimui dar tą pačią dieną!

Jei turite galimybę, kviečiame mūsų turimą vaikiškų slidinėjimo striukių asortimentą apžiūrėti gyvai ir, pasimatavus patikusius modelius, išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą. Perkant internetu, pasinaudokite prie kiekvieno slidinėjimo striukės modelio pateiktomis dydžių lentelėmis, kuriose nurodytas vaiko amžius, ūgis ir svoris.