Quad riedučiai (keturračiai)  

Rodoma 1 - 20 iš 20 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje
Gamintojas

„Quad“ - keturių ratukų, retro stiliaus riedučiai

„Quad“ riedučiai – tai klasikiniai, retro stiliaus, keturračiai riedučiai su dviem ratais priekyje ir dviem gale bei poliuretaniniu stabdžiu prie bato noselės. Keturių ratukų platforma yra platesnė nei kitų riedučių, dėl to skiriasi važiavimo technika, kai kam jie atrodo stabilesni ir lengviau kontroliuojami, o kai kam sukelia nostalgiją. Važiavimais šiais riedučiais nebus itin greitais, tačiau su jais puikiai galite manevruoti ir atlikti šokių judesius. Keturračiai riedučiai išpopuliarėjo kaip pačiūžų pakaitalas ir iki šiol naudojami figūriniam važinėjimui. „Quad“ riedučiai tinkami tiek specifiniams triukams ir net šokiams uždaruose maniežuose ar salėse, tiek važinėjimuisi gatvėse bei parkuose.

Kaip išsirinkti „Quad“ tipo riedučius?

Pagrindiniai skirtumai tarp įvairių tipų keturračių riedučių yra batų tipas, ratų dydis ir kietumas. Keturračių riedučių batai gali būti įvairiausių modelių – nuo klasikinių odinių batų aukštu auliuku iki sportbačių stiliaus žemų batų. Aukštaauliai, saugiai kulkšnį palaikantys batai žymiai palengvina riedučių valdymą pradedantiesiems, o patyrusieji kaip tik renkasi žemesnio aulo riedučius, nes jie nevaržo čiurnos tiek įsibėgėjant, tiek manevruojant. Batai su vidiniais paminkštinimais puikiai priglunda ir nevargina kojų net ir važinėjantis visą dieną.
Ratų dydį nusako jų skersmuo ir plotis. Keturračių riedučių ratų skersmuo svyruoja nuo maždaug nuo 45 mm iki 70 mm. Didesnio skersmens ratai paprastai yra tinkamesni greitam riedėjimui ir ne itin lygiems paviršiams, o norintiems čiuožti šokio žingsneliais reikalingi mažesnio skersmens ratai. Pakankamai universalūs riedučių ratai yra apie 59 - 62 mm skersmens. Jie tinkami važinėtis lauke, pakankamai manevringi sudėtingesniems judesiams atlikti.
„Quad“ riedučių ratų plotis gali būti nuo 31 mm iki 44 mm. Siauresni ratai tinkamesni figūriniam važinėjimuisi, juos renkasi pažengusieji riedutininkai. Platesni riedučių ratai suteikia daugiau stabilumo ir puikiai tinka pradedantiesiems bei ketinantiems važinėtis lauke. Stabilumo ir manevringumo balansas yra 38 mm pločio ratai.
Rato kietumas matuojamas pagal diurometro skalę, ir gali būti nuo 74A iki 105A, tai yra kiečiausių ratų. Šis parametras turi įtakos patvarumui, amortizacijai, sukibimui su vidaus ar lauko paviršiais. Čiuožimui lauke ant įprasto betono arba asfalto rekomenduojama rinktis minkštesnius 78A - 85A ratus. Minkšti ratai užtikrina tolygesnį riedėjimą ant nelygaus paviršiaus. Kietesni ratai gali būti patogesni tuomet, kai nereikalingas pernelyg geras sukibimas.

Kur pirkti riedučius su 4 ratukais?

Renkantis „Quad“ riedučius verta atkreipti dėmesį ne tik į pagrindinius parametrus, bet ir į ratukų platformos konstrukciją bei medžiagiškumą, guolių tipą. Technologiniai skirtingų riedučių modelių ypatumai apibrėžia jų kokybę, taip pat ir kainą. Ar jūsų poreikius atitinka tik brangūs riedučiai, ar lūkesčius patenkins ir įsigyti pigiau, gali patarti tik specialistai. Todėl, jei nusprendėte pirkti keturračius riedučius, labai kviečiame jus pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai”. Prekes, užsakytas internetu, galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!