Slidinėjimo kelnės vyrams  

Rodoma 1 - 55 iš 55 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Vardinant šaltojo sezono privalumus, dažno lūpos pamini ir slidinėjimą. Tai – sportas ir pramoga, visapusiškai teigiamai veikianti mūsų fizinę bei emocinę sveikatą ir suteikianti galimybę daugiau laiko praleisti gryname ore su draugais ar artimaisiais. Jei slidinėjimas neliks vienkartiniu, „neprilipusiu“ eksperimentu, reikės įsigyti specialią aprangą, užtikrinančią maksimalų komfortą užsiiminėjant šia veikla. Anksčiau ir suaugusiųjų tarpe buvo populiarūs vientisi slidinėjimo kostiumai, tuo tarpu šiandien dažnas ieško slidinėjimo striukės bei kelnių: kur kas patogesnio, bet savo funkcionalumu nenusileidžiančio atskiro rūbų komplekto. Slidinėjimo kelnės vyrams apima platų asortimentą, tad neretam kyla klausimas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis šį specializuotą rūbą?

Kokybiškos slidinėjimo kelnės vyrams, kaip ir striukės, turi būti šiltos, nepralaidžios drėgmei, tačiau kvėpuojančios, lengvos, nevaržančios judesių. Tai – pagrindiniai kriterijai, užtikrinantys slidinėjimo malonumą esant bet kokioms oro sąlygoms.

Renkantis konkretų slidinėjimo kelnių modelį, derėtų atkreipti dėmesį ir į atskiras rūbo detales. Vienas svarbių reikalavimų – klešnėje ties čiurna esantis vadinamasis „sijonas“, neleisiantis sniegui patekti į batus. Vandeniui nelaidūs ir/arba specialūs užtrauktukai ventiliacijai, laminuotos siūlės, , kišenės rankoms sušilti ar daiktams laikyti ir kitos detalės, suteikiančios rūbui papildomo komforto – niuansai, galintys padėti priimti sprendimą, kurį konkretų modelį pirkti.

Slidinėjimo kelnės vyrams gali būti įvairių modelių: paaukštintu ar normalaus ilgio liemeniu, su petnešomis. Atkreipkite dėmesį, jog, pasirinkus kelnes neaukštu liemeniu, šias reikia derinti su ilgesne slidinėjimo striuke. Aišku, nereikia pamiršti ir vizualinės slidinėjimo kelnių bei striukės dermės. Galite rinktis neutralias, vienos spalvos kelnes, derėsiančias prie įvairių striukių ar rinktis ryškesnius, charakteringesnius spalvinius variantus.

Kur pirkti vyriškas slidinėjimo kelnes?

Kviečiame kokybiškas slidinėjimo kelnes bei kitą slidinėjimo aprangą pirkti sau priimtiniausiu būdu: „Terrasport“ fizinėje parduotuvėje ar internetu. Pirkdami elektroninėje parduotuvėje, vadovaukitės pateiktais dydžiais, kurie, jei gamintojas nenurodo kitaip, atitinka jūsų įprastai nešiojamų rūbų dydį. Perkant prekes internetu, jas atsiimti galite jau tą pačią dieną!

Taip pat džiaugiamės galėdami pasiūlyti norimas aktyvaus laisvalaikio prekes įsigyti pigiau. Dažniausiai patraukli akcija taikoma ne sezonu metu, o kur kas mažesnė kaina galioja ir slidinėjimo kelnėms bei kitiems, senesnių kolekcijų rūbams.