Vaikiškos kalnų slidinėjimo lazdos  

Rodoma 1 - 13 iš 13 prekių

Daugelis slidinėjimo trenerių sutaria, kad vaikai turėtų pradėti mokytis slidinėti be lazdų. Jie įgunda išlaikyti pusiausvyrą, čiuožti ir pasukti slides pasikliaudami savo kūnu. Kai vaikai jau sugeba atlikti posūkį ir užbaigti jį lygiagrečiomis slidėmis, metas rinktis kalnų slidinėjimo lazdas.
Vaikiškos kalnų slidinėjimo lazdos gaminamos pačios įvairiausios – ryškiaspalvės, raštuotos, skirtingo ilgio ar net skersmens, tiesios ar lenktos. Vis tik svarbiausias kriterijus renkantis slidinėjimo lazdas vaikams yra jų ilgis. Per ilgos slidinėjimo lazdos trukdys, klius, rankas vaikui teks kilnoti aukštai. Per ilgos ar labai trumpos lazdos ne tik vargins mažąjį slidininką, bet ir bus itin nesaugios.

Vaikiškos kalnų slidinėjimo lazdos gaminamos nuo 70 cm iki 105 cm ilgio. Tinkamas slidinėjimo lazdų ilgis yra parenkamas pagal vaiko ūgį. Specialistai pataria pasimatuoti lazdas parduotuvėje. Suėmus apverstą slidinėjimo lazdą po kaušeliu ir atrėmus rankeną į grindis, alkūnė turi būti sulenkta devyniasdešimties laipsnių kampu. Nusprendus pirkti slidinėjimo lazdas internetu, galima vaiko ūgiui tinkamas lazdas išsirinkti pagal dydžių lentelę. Tačiau reikia nepamiršti, kad tokios lentelės yra tik rekomendacinės.

Puikus pasirinkimas gali būti jauniesiems slidininkams skirtos teleskopinės lazdos. Jų ilgis reguliuojamas nuo 75 cm iki 100 cm, arba nuo 80 cm iki 105 cm. Paprastai jų užtenka keturiems slidinėjimo sezonams - priklausomai nuo to, kaip greitai vaikas auga. Todėl kiek didesnė teleskopinių lazdų kaina tikrai atsiperka.

Į ką atkreipti dėmesį perkant vaikiškas kalnų slidinėjimo lazdas?

Perkant kalnų slidinėjimo lazdas svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar vaikas gali lengvai užsimauti ir nusimauti lazdos dirželį mūvėdamas pirštinę. Vaikiškų slidinėjimo lazdų rankenos yra ergonomiškos ir pritaikytos jų plaštakoms. Tačiau lazdas gumuotomis ir įspaudus turinčiomis rankenomis išlaikyti bus lengviau. Puriame sniege labiau tiks didesnio skersmens lazdos krepšelis, o paruoštoje trasoje – mažesnio skersmens. Sportinio tipo išlenktas lazdas verta pirkti tik rekomendavus treneriui, jei vaikas lanko sporto mokyklą. Vaikams skirtos kalnų slidinėjimo lazdos gaminamos mažesnio svorio. Tačiau vargu ar tikrai reikia ieškoti kaip įmanoma lengvesnių. Optimaliausias pasirinkimas yra slidinėjimo lazdos iš aliuminio. Jos kainuoja pigiau ir yra labiau patvarios.

Kviečiame atvykti į mūsų fizinę parduotuvę, įsikūrusią Ogmios mieste, VIlniuje, kurioje profesionalūs ir patyrę specialistai padės Jūsų vaikui išrinkti tinkamiausias kalnų slidinėjimo lazdas ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Taip pat, užsisakius žiemos sporto prekes internetu, jas galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!