Riedlentės Kategorijoje yra prekių: 120.

 • Longboard'ai

  Longboardų yra įvairių variantų. Juos galite naudoti kaip transporto priemonę, karvingui, nusileidimui nuo kalnų ar net šokiams. Dažniausiai jie gaminami iš klevo medienos, tačiau neretai būna ir su bambuko ar stiklo pluošto sluoksniais. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, šio tipo riedlentės yra gerokai ilgesnės ir platesnėmis ašimis ir minkštesniais ratukais, dėl to labai stabilios ir maloniai riedančios.

  Mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą kokybiškų Tempish ir Retrospec longboardų.

 • Riedlentės

  Riedlentės skirtos važinėti skate parkuose, ant rampų, gatvėse ir su jomis atlikti triukus. Šios riedlentės turi mažesnius ratukus bei išlenktos formos lentas. Su šiomis charakteristikomis jos yra stabilios ir leidžia jums atlikti techniškai sudėtingus triukus. Riedlentės paprastai gaminamos iš klevo, tvirčiausios ir ilgaamžiškiausios yra iš kanadietiško klevo. Tokios lentos atlaikys smūgius, nelūš ir nesideformuos.

  Mūsų parduotuvėje rasite platų Tempish, Retrospec, Area ir Globe riedlenčių pasirinkimą.

 • Penny board'ai

  Penny boardai yra santykinai nedidelės, lašo formos plastikinės riedlentės. Jos turi minkštus ir didesnius ratukus. Vaikai Penny boardus naudoja kaip transporto priemonę ir įvaizdžio detalę, jie išties madingi. Su tokia riedlente lengva manevruoti bei patogu ją neštis.

  Mediniai kruizeriai yra gerokai platesni negu Penny boardai, turi minkštus, didelius ratukus bei greitai rieda. Jais itin malonu riedėti miesto gatvėmis. Tokio tipo riedlentės dažniausiai turi akį traukiančias grafikas ir yra modernus aksesuaras ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. 

  Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškus Choke Penny boardus bei Tempish medinius kruizerius.

 • Atsarginės dalys
Rodoma 1 - 120 iš 120 prekių