Snieglenčių apkaustai  

Rodoma 1 - 90 iš 120 prekių

Rušiuoti pagal:

Jei įsigijote snieglentę, be apkaustų – nė iš vietos. Atidžiai parinkti apkaustai leis tiksliai valdyti snieglentę, vadinasi, ir patirti daugiau malonumo.

Apkaustus snieglentėms sudaro pado pagrindo ir užkulnio atramos karkasas bei dirželiai. Vaikams skirtų apkaustų karkasas dažniausiai gaminamas iš atsparaus plastiko. Tokie apkaustai yra lengvi, pakankamai tvirti ir kainuoja pigiau. Suaugusiems verta rinktis apkaustus, kurių pagrindas pagamintas iš nailono su stiklo užpildu, anglies pluošto ar aliuminio lydinio. Jų kaina bus kiek didesnė, tačiau šios medžiagos yra itin didelio kietumo, atsparios temperatūroms ir abrazyviniam poveikiui.

Apkaustai snieglentėms gali būti fiksuojami klasikiniu būdų – dirželiais. 3D tipo dirželiai tolygiai paskirsto slėgį visame bato paviršiuje, o pagaminti iš lankstaus ir patvaraus tinklelio, išsiskiria savo lengvumu. Kai kurie gamintojai siūlo apkaustus su atlenkiama nugarine dalimi. Tuomet kartą užfiksavus dirželius, nusiimti ar užsidėti apkaustus galima vienu judesiu atlenkus užkulnio atramą.

Apkaustai su keičiamomis pagrindo tarpinėmis ar reguliuojamu kelties dirželiu gali būti pritaikomi skirtingiems čiuožimo stiliams. Papildomo patogumo apkaustams suteikia anatomiškai išformuota asimetrinė užkulnio atrama ir jos paminkštinimai. Dėl pėdos formos ir proporcijų skirtumų vyrams ir moterims gaminami specialiai pritaikyti apkaustai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis apkaustus

Apkaustai snieglentėms gaminami skirtingo kietumo indekso. Pradedantieji dažnai renkasi minkštesnes lentas ir batus, taigi ir apkaustai turėtų būti atitinkamo kietumo. Minkštesni apkaustai bus manevringesni atliekant triukus, o didesnio standumo apkaustai suteiks daugiau kontrolės čiuožiant greitai ar nelygiu paviršiumi. Kuo daugiau patirties ir kuo agresyvesnis čiuožimo stilius, tuo kietesni reikalingi apkaustai.

Svarbu įsitikinti ar apkaustų ir lentos tvirtinimo tipai yra suderinami. Lentos gali būti su tvirtinimo kanalais (Burton EST) arba su skirtingais atstumais išdėstytomis tvirtinimo skylėmis (4x4 , 2x4 , 3D). Apkaustai gali būti skirti tik vienai iš šių sistemų arba turėti universalius tvirtinimo diskus.

Pasirinkti apkaustų dydį (S, M, L, XL) galima pagal gamintojo rekomendacines dydžių lenteles. Tačiau įsitikinti ar dydis tinkamas, geriausia apsiavus batus ir pritvirtinus apkaustus. Bato nosis neturėtų per daug išlįsti už apkausto, kulnas ir koja turi tolygiai priglusti prie užkulnio atramos. Dirželių ilgis turi būti pakankamas, kad užfiksuotų pėdą, tačiau nesuspaustų.

Jei nusprendėte pirkti apkaustus snieglentei, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje. Jei nusprendėte apkaustus įsigyti internetu, susisiekite su mumis skiltyje „Kontaktai” siūlomais būdais.

Visas prekes turime sandėlyje, todėl užsakius internetu, mūsų parduotuvėje jas pasiimti galėsite jau tą pačią dieną!