Hibridiniai dviračiai  

Rodoma 1 - 27 iš 27 prekių

Kas yra hibridiniai dviračiai nesunku suprasti, jei įsivaizduosime plento ir kalnų dviratį viename. Jie pasižymi kalnų bei turistinių dviračių tvirtumu ir plento dviračio aerodinaminėmis charakteristikomis. Šių savybių derinys sukuria dviratį, kuris puikiai važiuoja įvairiose vietovėse skirtingomis dangomis.
Hibridiniai dviračiai yra beveik tokie pat greiti ir lengvi kaip ir plento dviračiai, ir yra beveik tokie pat patogūs ir universalūs kaip kalnų. Dėl šių priežasčių hibridiniai dviračiai itin tinka važinėtis mieste, savaitgalio pramogoms ar mėgėjiškam sportui.
Hibridinių dviračių ratų skersmuo yra toks pat kaip ir šiuolaikinių MTB dviračių. Tačiau lyginant hibridinius dviračius su plento, mažesnis hibridinių dviračių padangų slėgis ir platesnės padangos leidžia įveikti kelio nelygumus, kurie kitu atveju gali būti nepatogūs važiuojant plento dviračiu. Hibrido padangos dažniausiai yra vidutinio pločio su pusiau lygiu protektoriumi, kad būtų užtikrintas gana sklandus važiavimas šaligatviu, tuo pačiu ir pakankamas sukibimas bei amortizacija riedant neasfaltuotais takais. Mažesnio svorio ir aerodinamiškesnio dizaino hibridinių dviračių rėmas yra daug artimesnis plento dviračiui nei kalnų dviračiui. Tačiau pati rėmo geometrija leidžia vairuotojui sėdėti tiesesne nugara nei ant plento dviračio. Daugumos hibridinių dviračių pavaros ir stabdžiai yra pasiskolinti iš MTB. Todėl hibridiniai dviračiai pasižymi didesne galia įkalnėse ir turi jautrius stabdžius, kurių tikrai prireikia judriose miesto gatvėse. Patogu ir tai, kad šie dviračiai būna aprūpinti laikikliais purvasaugiams, bagažinei, lempoms, gertuvei tvirtinti.

Kaip išsirinkti geriausią hibridinį dviratį?

Kiekvienas hibridinio dviračio modelis turės savo unikalų dizainą, nes plento ir kalnų dviračio savybės juose derinamos skirtingai. Vieni gali būti skirti didesniam greičiui, o kiti labiau nelygiam bekelės reljefui. Renkantis geriausiai poreikius atitinkantį hibridinį dviratį rekomenduojame dėmesį atkreipti į jo padangas. Intensyviam greitam važiavimui lygia danga skirtos 28-32 mm pločio, o didesniam pravažumui bei tvirtumui – net iki 42 mm pločio padangos. Dviratis su amortizuojančia šake padės patogiai įveikti šalikelės ar kelio nelygumus. Kitą vertus, dviratis be amortizacinės sistemos bus lengvesnis ir tuo pačiu greitesnis. Hibridinių dviračių pavarų sistema dažnai siūlo nuo 8 iki 27 galimų pavarų kombinacijų, kurios tiks beveik kiekvienai kelio atkarpai. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad papildomos pavaros dažnai padidina valdymo ir eksploatacijos sudėtingumą ir dviračio svorį. Tačiau kuo įvairesnis reljefas pasitaikys kelyje, tuo platesnio pavarų diapazono gali prireikti. Pavarų sistema su viena priekine žvaigžde ir plataus diapazono galinių žvaigždžių kasete mažina dviračio svorį ir taupo eksploatacines išlaidas, tačiau išlaiko didelį pavarų pasirinkimą. Hibridiniuose dviračiuose gali būti montuojami įvairių tipų stabdžiai, bet būtent diskiniai stabdo ypač efektyviai ir yra patikimi net prastu oru. Kad ir kokios komplektacijos hibridą išsirinksite, itin svarbu prisiminti, jog tinkamas dviračio dydis yra pagrindinis patogumo ir našumo rodiklis.

Kuo hibridiniai miesto dviračiai skiriasi nuo klasikinių miesto dviračių?

Klasikinių ir hibridinių miesto dviračių charakteristikos skiriasi, nors jų paskirtis sutampa. Miesto dviratis turi statesnę ir patogesnę važiavimo padėtį, platesnes padangas, dažnai sunkesnį rėmą, jo komplektacija paprastesnė. Hibridas turi labiau į priekį palinkusią ir sportiškesnę važiavimo padėtį, tačiau lengvesnį rėmą ir kitas dalis, didinančias našumą.

Nuo ko priklauso hibridinių dviračių kaina?

Kokybiškas hibridinis dviratis yra ilgalaikė investicija. Todėl svarbiausias kriterijus renkantis šį dviratį yra kiekvieno būsimo vairuotojo individualūs poreikiai. Hibridinių dviračių kaina gali priklausyti tiek nuo rėmo medžiagos rūšies, tiek nuo jo komplektacijos. Pavyzdžiui, amortizuojanti šakė ne tik padidina dviračio svorį, bet ir jo kainą. Jei dažniausiai važinėsite lygiais keliais ar dviračių takais, tuomet amortizatizuojančios sistemos gali ir neprireikti. Tokiu atveju pigiau kainuojantis modelis bus būtent tai, ko jums reikia.

Naujus hibridinius dviračius įsigykite internetu arba fizinėje parduotuvėje

Jei nusprendėte pirkti hibridinį dviratį, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę „Kontaktai” skiltyje nurodytais mūsų kontaktais. Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl užsisakę jas internetinėje parduotuvėje, Ogmios mieste atsiimti jas galėsite tą pačią dieną.