Bendrosios nuostatos.   

 Tam, kad užsakymas būtų vykdomas, reikia per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo ir Pardavėjo patvirtinimo apie užsakytos prekės būvimą sandėlyje, atlikti mokėjimą. Prekių pristatymas nemokamas užsakymo sumai esant daugiau nei 60 €. Kitu atveju taikomas pristatymo mokestis 2,5-4€ (pristatymo mokesčio dydis skiriasi priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir pristatymo paslaugos teikėjo). Nurodyti įkainiai galioja pristatant Lietuvos Respublikos teritorijoje (išskyrus Kuršių neriją). Prekių pristatymo įkainiai į kitas valstybes ir Kuršių neriją derinami individualiai.
     Pardavėjas garantuoja Pirkėjo pervestų pinigų saugumą ir jų grąžinimą sandoriui neįvykus (kai Pardavėjas nepateikė prekės, kai buvo pateikta nekokybiška prekė ir kitais panašiais atvejais). Tuomet apie susidariusias problemas Pirkėjas turi informuoti Pardavėją elektroniniu paštu info@terrasport.lt arba telefonu +370 671 06958.
     Pirkėjas, priėmęs prekes, įsipareigoja per tris darbo dienas informuoti apie prekių būklę, jeigu ji nėra patenkinama. Negavęs informacijos iš Pirkėjo, Pardavėjas laikys, kad Pirkėjas pretenzijų neturi.


Prekių grąžinimas.

Prekių grąžinimas nėra išanksto apmokėtas ir pirkėjas prekes grąžina savo išlaidų sąskaita.

Netikusias prekes, jei jos telpa į paštomatą, prašome siųsti į Omniva LT Vilniaus Rimi Žirmūnų paštomatą (Žirmūnų g. 64, 09131 Vilnius). Registruodami siuntą naudokite šį telefono numerį +370 671 06958.

Siuntas, kurios netelpa į paštomatą, prašome siųsti kurjeriu į Terrasport parduotuvę adresu Verkių g. 29, 09108 Vilnius. Registruodami siuntą naudokite šį telefono numerį +370 671 06958.

Taip pat prekes galite grąžinti ir asmeniškai į Terrasport parduotuvę adresu Verkių g. 29, 09108 Vilnius.

Grąžinamos prekės neturi būti dėvėtos. Prekės turi būti originalioje, nesugadintoje pakuotėje, su etiketėmis, apsauginėmis plėvelėmis ir pan. Prie grąžinamos prekės prašome pridėti išrašytos sąskaitos kopiją.
Gavę grąžinamas prekes, jei jos atitinka aukščiau minėtas sąlygas, įsipareigojame grąžinti sumokėtus už prekę pinigus. Pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 10 d.d.

Jei pirkinys yra pilnai ar dalinai apmokėtas dovanų čekiu, grąžinimas atliekamas taip pat dovanų čekiu.

Jei netikusias prekes norite keisti į kitas prekes ar pakeisti turimos prekės dydį/spalvą ar kitą prekės derinį, prašome susisiekti su mumis adresu info@terrasport.lt arba telefonu +370 671 06958.


Prekių garantija.
     Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje svetainėje www.terrasport.lt patalpintos  prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžių, formų ir spalvos. Prekės garantija įsigalioja nuo to momento, kai ji yra perduota Pirkėjui. Garantiniu laikotarpiu nekokybiškos prekės taisomos, keičiamos naujomis arba grąžinami pinigai. Grąžinamas prekes Pirkėjas savo sąskaita pristato Pardavėjui adresu Verkių g. 29, Vilnius. Pardavėjas sumoka Pirkėjui už grąžintas prekes per 30 dienų.


Baigiamosios nuostatos.
     Visi ginčai tarp Pardavėjo ir Pirkėjo sprendžiami derybose. Nepavykus susitarti LR įstatymų nustatyta tvarka.