Tam, kad užsakymas būtų vykdomas, reikia per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo ir Pardavėjo patvirtinimo apie užsakytos prekės būvimą sandėlyje, atlikti mokėjimą. Prekių pristatymas nemokamas užsakymo sumai esant daugiau nei 60 €. Kitu atveju taikomas 4 € pristatymo mokestis. Nurodyti įkainiai galioja pristatant Lietuvos Respublikos teritorijoje (išskyrus Kuršių neriją). Prekių pristatymo įkainiai į kitas valstybes ir Kuršių neriją derinami individualiai.
     Pardavėjas garantuoja Pirkėjo pervestų pinigų saugumą ir jų grąžinimą sandoriui neįvykus (kai Pardavėjas nepateikė prekės, kai buvo pateikta nekokybiška prekė ir kitais panašiais atvejais). Tuomet apie susidariusias problemas Pirkėjas turi informuoti Pardavėją elektroniniu paštu info@terrasport.lt arba telefono numeriu, nurodytu skyrelyje kontaktai.
     Pirkėjas, priėmęs prekes, įsipareigoja per tris darbo dienas informuoti apie prekių būklę, jeigu ji nėra patenkinama. Negavęs informacijos iš Pirkėjo, Pardavėjas laikys, kad Pirkėjas pretenzijų neturi.
Prekių grąžinimas.
Visoms prekėms yra suteikiama gamintojo garantija. Prekių grąžinimui yra taikomas Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymas Nr. 258 dėl  „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.
Prekių garantija.
     Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje svetainėje www.terrasport.lt patalpintos  prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžių, formų ir spalvos. Prekės garantija įsigalioja nuo to momento, kai ji yra perduota Pirkėjui. Garantiniu laikotarpiu nekokybiškos prekės taisomos, keičiamos naujomis arba grąžinami pinigai. Grąžinamas prekes Pirkėjas savo sąskaita pristato Pardavėjui adresu Verkių g. 29, Vilnius. Pardavėjas sumoka Pirkėjui už grąžintas prekes per 30 dienų.
Baigiamosios nuostatos.
     Visi ginčai tarp Pardavėjo ir Pirkėjo sprendžiami derybose. Nepavykus susitarti LR įstatymų nustatyta tvarka.