Lygumų slidės vaikams  

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių

Vaikiškos lygumų slidės sukurtos taip, kad būtų lengvos, lanksčios ir atlaidžios klaidoms. Tokiomis slidėmis vaikams čiuožti smagiau, o mokytis lengviau. Paprastai lygumų slidės vaikams turi minkštą sudėtinę šerdį, tad slidei prispausti prie trasos reikia mažai svorio jėgos ar technikos. Kad slidė sukibtų su trasa kaip reikia ir slystų pirmyn, reaguotų keičiant kryptį, užtenka minimalaus spaudimo. Visai jauniems, trijų – aštuonerių metų slidininkams gaminami specialūs platūs, paprasti ir saugūs modeliai. Jaunimui skirtos lygumų slidės savo lygiu artimos suaugusiųjų modeliams, tačiau gali skirtis lengvumu, minkštumu, paprastesnėmis techninėmis savybėmis.

Į ką atkreipti dėmesį renkant lygumų slides vaikams?

Lygumu slides vaikams, kaip ir suaugusiems, pirmiausia renkamės pagal tai, kokiu stiliumi jos skirtos slidinėti. Dauguma vaikiškų lygumų slidžių yra skirtos slidinėti klasikiniu stiliumi. Tačiau taip pat galite rasti čiuožėjo stiliaus modelių patyrusiems jauniems sportininkams. Renkantis svarbu neskubinti reikalų ir nepirkti čiuožėjo slidžių vaikams, dar neįvaldžiusiems klasikinio slidinėjimo.

Patiems mažiausiems slidininkams dažniausiai siūlomi minkšti, vyresniems – standesni modeliai. Per standžias slides suvaldyti sunku, o per daug minkštos gali nepajudėti iš vietos. Yra begalės būdų nustatyti slidžių standumą. Vis tik labiausiai verta pasikliauti specialistų rekomendacijomis ir pagalba.

Vaikams iki ketverių metų rekomenduojamas lygumų slidžių ilgis lygus vaiko ūgiui. Nuo penkerių metų optimalus dydis yra šiek tiek didesnis nei jauno slidininko ūgis. Ir su kiekvienais metais šis skirtumas vis labiau didėja. Tinkamam lygumų slidžių ilgiui parinkti yra bendra taisyklė. Čiuožėjo stiliaus slidės turėtų būti apie dešimt, o klasikinės – apie dvidešimt centimetrų didesnės nei slidininko ūgis. Tačiau kuo slidės ilgesnės, tuo jos savotiškai standesnės ir sunkiau valdomos.

Pirmiesiems keleriems metams rekomenduojama įsigyti slides, kurių sukibimą su trasa užtikrina rantytas slystamasis paviršius, o ne specialus tepalas. Tokios slidės reikalauja mažiau priežiūros ir užtikrina patikimą sukibimą slidinėjant įvairiomis sąlygomis.

Nuo ko priklauso vaikiškų lygumų slidžių kaina?

Lygumų slidžių vaikams kaina priklauso nuo techninių subtilybių ir medžiagų kokybės. Mažiesiems skirtus paprastesnius slidžių modelius galima įsigyti pigiau. Norintiems įgūdžius tobulinti vyresnėliams verta pirkti sportinius modelius, o sutaupyti pasinaudojus akcija. Prieš renkantis vaikiškas lygumų slides, tikrai svarbu aptarti nuomos galimybę. Lygumų slidžių nuoma yra puikus pasirinkimas šeimoms, kurios slidinėjimą nori išbandyti pirmą kartą.

Prieš pirkdami lygumų slides vaikams prekybos vietoje ar internetu, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai“. Daugiau apie mūsų siūlomas slidžių nuomos paslaugas – skiltyje „Nuoma”. Be to, perkant prekes internetu, jas galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!