Slidinėjimo kelnės vaikams  

Rodoma 1 - 17 iš 17 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje
Gamintojas

Slidinėjimas – visapusiškai naudinga veikla, sužavinti dažną vaiką, vos šiam pirmą kartą stojus ant slidžių. Slidinėjimo mokyklos laukia mažylių nuo 3-4 metų ir, gavus tinkamus pradmenis, jūsų atžala neilgai trukus galės savarankiškai įveikinėti pirmuosius nedidelius kalnelius. Net ir mėgėjiškam slidinėjimui, kuriuo su savo vaiku galbūt užsiiminėsite vos kelis kartus per sezoną, būtina tinkama apranga, užtikrinanti patogumą judant bei apsaugant nuo, pavyzdžiui, peršalimo sušalus ar, priešingai, perkaitus. Slidinėjimo kelnės vaikams ir slidinėjimo striukė – rūbų derinys, kuris, dėl patogumo, savo populiarumu pranoksta vientisus slidinėjimo kostiumus.

Kokybiškos slidinėjimo kelnės vaikams yra pasiūtos iš kelių sluoksnių. Pamušalas garantuoja efektyvią apsaugą nuo šalčio net ir esant žvarbiausiam orui, o specialios technologijos membraninis audinys saugo nuo drėgmės, tačiau išgarina prakaitą, taip užtikrindamas komfortišką kūno temperatūrą. Būsite garantuoti, jog vaikas, dėvėdamas kokybiškas slidinėjimo kelnes, jausis patogiai, o tokie rizikos veiksniai, kaip, pavyzdžiui, žema temperatūra ar sniegas, nekels pavojaus sveikatai.

Slidinėjimo aprangos gamintojai, kurdami rūbus, apgalvoja net smulkiausias detales, susijusias su drabužio praktiškumu bei funkcionalumu. Rinkdamiesi slidinėjimo kelnes vaikui, atkeipkite dėmesį, ar klešnėje, ties čiurna, yra vadinamasis „sijonas“. Tai – patikima apsauga nuo į batus galinčio prikristi sniego. Efektyvią apsaugą nuo vėjo, šalčio ar sniego suteikia ir slidinėjimo kelnių modelis su petnešomis. Tiesa, jei vaiko slidinėjimo įgūdžiai dar yra menki ir didžiąją laiko dalį pastarasis praleidžia sniege, rekomenduojama apsvarstyti vientiso slidinėjimo kostiumo įsigijimo galimybę.

Ypatingas vaikiškų slidinėjimo kelnių privalumas

Daugumoje vaikiškų slidinėjimo kelnių modelių yra speciali sistema, leidžianti lengvai jas prailginti vaikui ūgtelėjus. Šį rūbą vaikas galės dėvėti ne tik slidinėjant, bet ir laisvalaikiu, užsiimant bet kokia aktyvia veikla šaltojo sezono metu, tad slidinėjimo kelnės, kurių kaina gali pasirodyti nemaža, tikrai nėra trumpalaikė investicija.

„Terrasport“ fizinėje parduotuvėje bei internetu galite įsigyti įvairių modelių vaikiškų slidinėjimo kelnių, atitinkančių visus kokybės kriterijus bei išpildančių net ir išrankiausių vaikų/jaunuolių reikalavimus estetikos atžvilgiu.

Siūlome galimybę norimas vaikiškas slidinėjimo kelnes ar kitus slidinėjimo rūbus įsigyti ir pigiau. Patrauklią akciją galite „sumedžioti“ ne sezono metu arba renkantis iš senesnių kolekcijų prekių. Be to, perkant interneto parduotuvėje, savo prekes galite atsiimti praktiškai iš karto, tą pačią dieną!