Lygumų slidinėjimo batai  

Rodoma 1 - 20 iš 20 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Lygumų slidinėjimas yra vienas geriausių būdų mėgautis poilsiu lauke žiemą. Jei jau įsigijote lygumų slides, jums prireiks specialių lygumų slidinėjimo batų. Kaip ir bet kokia avalynė, lygumų slidinėjimo batai gaminami suaugusiems vyrams ir moterims bei vaikams. Galima rasti pačių įvairiausių modelių, pasižyminčių skirtingomis techninėmis charakteristikomis.

Perkant lygumų slidinėjimo batus svarbu pasirinkti tokius, kurie atitiktų jūsų slidinėjimo stilių. Klasikiniam slidinėjimo stiliui skirti batai yra žemaauliai. Jų padas minkštas, gerai lenkiasi pirštų ir pėdos sandūroje, kadangi slidinėjant šiuo stiliumi labiausiai dirba čiurna ir blauzda, o atsispiriama priekine pėdos dalimi.

Čiuožėjo stiliumi slidinėti skirti batai yra su aukštesniu auliuku, kietais padais ir turi čiurną bei blauzdikaulį palaikančias konstrukcijas. Tokie batai atsispyrimo momentu apsaugo koją nuo traumos ir padeda tiksliai ir techniškai atlikti judesį.

Kombinuoti (arba universalūs) batai turi daugybę funkcijų, leidžiančių gana gerai slidinėti abiem slidinėjimo stiliais. Pirkti tokius batus rekomenduojama ketinantiems slidinėti ir čiuožėjo ir klasikinėmis slidėmis. Kombinuotųjų batų pirkimas gali būti puikus būdas įsigyti pigiau, tam tikra prasme – „du už vieno kainą“.

Nepaisant to, kokio slidinėjimo stiliaus batus pasirinksite, būtina atkreipti dėmesį į tai, ar lygumų slidinėjimo batai suderinami su slidžių apkaustais. Batų ir apkaustų tarpusavio tvirtinimo sistemos NNN (New Nordic Norm) ir SNS (Salomon Nordic System) nėra suderinamos. NNN ar Turnamic standarto batams tiks NNN, NNN Nordic Integrated System, Turnamic, ProLink standarto apkaustai. O štai SNS Profil, SNS Pilot, NNN BC standarto batams tiks tik tokio paties standarto apkaustai.

Kaip išsirinkti tinkamą lygumų slidinėjimo batų dydį?

Čiuožėjo stiliaus batai turi tvirtai priglusti prie pėdos, bet kojų pirštams turėtų likti šiek tiek vietos. Klasikiniai batai gali būti laisvesni, nei čiuožėjo stiliaus. Pirštų srityje turi likti nedidelė „paraštė“, kad sulenkus pėdą jie per stipriai nesiremtų į bato priekį. Tinkamo dydžio batus išsirinkti galima tiksliai išmatavus pėdos ilgį arba vadovaujantis orientacinėmis dydžių lentelėmis. Tačiau nėra kito patikimesnio būdo išsirinkti tobulą batų porą, kaip tiesiog pasimatuoti.

Jei nusprendėte pirkti lygumų slidinėjimo batus, labai kviečiame jus pasikonsultuoti su patyrusiais mūsų žiemos sporto konsultantais. Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais kontaktais skiltyje „Kontaktai”. Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl internetu užsakytas prekes galėsite atsiimti praktiškai iš karto tą pačią dieną!