Triračiai riedučiai  

Rodoma 1 - 49 iš 49 prekių

Triračių riedučių istorija prasidėjo užpatentavus pirmuosius riedučius dar devynioliktame amžiuje. Tačiau rinkoje trys dideli ratukai ėmė keisti keturis mažesnius ne taip jau seniai. Vokiečių kompanijai “Powerslide“ pradėjus „triratę revoliuciją“, netrukus visi riedučių gamintojai ėmė siūlyti modelius su trimis ratais. Ir tikrai yra ne viena priežastis, kodėl triračiai riedučiai staiga atgimė ir išpopuliarėjo.

Triračių riedučių ypatumai

Greitis
Gamintojai triračius riedučius dažniausiai komplektuoja su 90, 100, 110 arba 125 mm dydžio ratais. Didesni ratai vienu apsisukimu nuriedės ilgesnį kelią, nei maži ratukai. Todėl triračiais riedučiais spirtis reikės mažiau, o važiuosite greičiau. Kadangi rato spindulys yra didesnis, jie taip pat yra stabilesni važiuojant didesniu greičiu. Trys didesni ratai taip pat yra lengvesni nei keturi mažesni, tad didelį greitį palaikyti reikia mažiau energijos.

Saugumas ir patogumas
Trys dideli ratai, lyginant su keturiais mažesniais, lengviau ir saugiau susidoros su akmenukais ir įvairiomis nelygiomis trasos vietomis. Kuo didesni ratai, tuo mažiau jie reaguoja į kelio nelygumus, duobeles ir tarpus tarp plytelių bei mažiau "pašoka" užvažiavus ant akmenuko ar šakelės. Dėl mažesnės didelių ratukų vibracijos riedėjimas grubiais paviršiais yra juntamai lengvesnis ir sklandesnis.

Manevringumas
Ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad triračiai riedučiai gali būti manevringesni, nes be ketvirto rato rėmas gali būti trumpesnis, o vidurinis ratas veikia kaip sukimosi ašis. Tokios komplektacijos riedučiai, priklausomai nuo modelio, gali būti greitesni ir manevringesni už tokius pačius riedučius keturiais ratukais.

Praktiškumas
Didesni ratukai susidėvi ne taip greitai, tad ir keisti juos reikės rečiau. Triračiams riedučiams reikia ne tik mažiau ratukų, bet ir mažiau guoliukų. O tuo pačiu bus ir mažiau darbo tvarkant guolius ar keičiant ratus.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis triračius riedučius

Jei iki šiol niekada neriedėjote, greitai galite išmokti riedėti tiek su triračiais, tiek su keturračiais riedučiais. Tačiau trys ratai įprastai yra didesni, vadinasi, ir ratų rėmas bus aukštesnis. Dėl aukštesnės ratų bazės, pradedantiesiems gali būti kiek sunkiau stabiliai atsispirti ir riedant išlaikyti pusiausvyrą. Šiuo atžvilgiu kiek draugiškesni besimokantiems, ir ne tik jiems, gali būti triračiai riedučiai su modernia „trinity“ rėmo tvirtinimo sistema.

Todėl jei ketinate pirkti riedučius, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais „Kontaktai” skiltyje. Įsigiję mūsų prekes internetu, parduotuvėje Ogmios mieste jas galėsite atsiimti iškart – kad ir tą pačią darbo dieną.