Riedučiai vaikams  

Rodoma 1 - 46 iš 46 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje


Važinėjimasis riedučiais yra puiki fizinė veikla vaikams. Tai smagi, daug malonumo suteikianti pusiausvyrą ir koordinaciją lavinanti mankšta. Patys mažiausieji riedučiais važinėtis turėtų tik visuomet prižiūrimi suaugusiųjų, o visi be išimties riedutininkai privalo dėvėti tinkamas apsaugines priemones, įskaitant šalmą, kelių, alkūnių ir riešų apsaugas.
Kalbant apie riedučių įsigijimą, svarbu, kad jie būtų tinkamo dydžio ir užtikrintų saugų, individualius vaiko įgūdžius bei pomėgius atitinkantį riedėjimą.
Vaikiškų riedučių batai turėtų būti patogūs, ne per daug aptempti, bet ir ne per laisvi. Dauguma tėvų savo augantiems vaikams parenka reguliuojamo dydžio riedučius. Tokie riedučiai gali „paaugti“ trimis ar keturiais dydžiais pastūmus bato padą arba paprasčiausiai paspaudus mygtuką. Be to, įsigyti reguliuojamo dydžio riedučių porą ilgalaikėje perspektyvoje dažnai yra pigiau, nei kasmet ieškoti naujų riedučių. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad vaikiškų riedučių batai aukštesniu auliuku ne tik saugiai palaiko kulkšnį, bet ir palengvina riedučių valdymą.

 

Vaikiškų riedučių skirtumai

Vienas iš pagrindinių riedučių skirtumų yra ratų išdėstymas ant riedučių rėmo. Keturračių „Quad“ riedučių ratai yra išdėstyti platformos kampuose, du yra priekyje, o kiti du gale, tarsi automobilyje. Dėl šios priežasties, jie yra stabilesni pasvirus į šonus, bet gerokai mažiau stabilūs pasvirus į priekį ar atgal. "Priekinis/užpakalinis" stabilumas paprastai gerokai aktualesnis, dėl to dauguma renkasi "inline" tipo riedučius.


Kitų tipų riedučių trys ar keturi ratai yra išdėstyti vienoje eilėje ir yra ne tokie platūs, todėl užtikrins mažesnį paviršiaus kontaktą ir sumažins pasipriešinimą riedėjimui, o modelių gausa atitiks įvairiausius važiavimo stilius. Tai ir laisvalaikiui ar sportiškesniam važiavimui skirti „Fitness“, slalomo ir triukų „Freeskate“, profesionaliems nenusileidžiantys greituminiai „Speed“ riedučiai.

 

Kuo skiriasi pigūs ir brangūs vaikiški riedučiai?

 

Kur pirkti riedučius vaikams?

Kiekviena, tam tikram važiavimo stiliui skirta riedučių pora, skirsis savo konstrukcija, parametrais ir kaina. Todėl jei nusprendėte pirkti vaikiškus riedučius labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais „Kontaktai” skiltyje. Įsigiję mūsų prekes internetu, parduotuvėje Ogmios mieste jas galėsite atsiimti iškart – kad ir tą pačią darbo dieną.