Penny board (kruiseriai)  

Rodoma 1 - 25 iš 25 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

„Penny bord‘ai“ – mažos plastikinės riedlentės – yra labai populiarios dėl savo kompaktiškų matmenų ir mažo svorio. Savo forma „Penny board‘ai“ primena žuvį – priekinė dalis platesnė ir užapvalinta, o galinė dalis palaipsniui siaurėjanti ir uodegos srityje lenkta į viršų (kicktail). Paprastai lentos ilgis yra maždaug 22,5 coliai arba 57 centimetrai. Taip pat gaminami ir padidinti modeliai, kurių ilgis yra apie 27 coliai arba 69 centimetrai.

„Penny board“ riedlenčių ypatumai

Pati lenta gaminama iš patvaraus ir lankstaus plastiko (sustiprinto polipropileno). Sukibimą su riedlentininko batais užtikrina briaunuotas paviršius arba papildomos švitrinio popieriaus zonos.

Ratukai prie lentos pritvirtinti klasikine važiuokle, pagaminta iš aliuminio lydinių arba plieno. Įvorės, sumontuotos tarp ratukų ašies pakabos ir atraminės plokštės, veikia kaip amortizatoriai. Kuo jos kietesnės, tuo daugiau pastangų reikės norint pasukti ar įsibėgėti.

„Penny board‘ų“ ratai dažniausiai yra didesni (60 mm x 45 mm) ir minkštesni (nuo 79А iki 83А). Tokie ratukai užtikrina geresnį sukibimą su danga, slopina vibracijas, sukeltas kelio nelygumų ir padeda greičiau važiuoti. Riedėjimui įtakos turi ir ratų medžiaga (geriausia, jei tai poliuretanas) ir guoliai. Iš esmės, guolių kokybės kriterijus dažniausiai yra kaina, tačiau orientuotis galima ir pagal tikslumo klasę. Kasdieniniam pasivažinėjimui tinka ABEC 5 tikslumo klasės guoliai, agresyvesniam važiavimui geriau rinktis ABEC 7.

Dėl minkštų, plačių ratų ir patikimos pakabos „Penny board‘ais“ patogu važiuoti didelius atstumus ir ne tik idealiai lygiu paviršiumi. Šios lentos yra nedidelės ir lengvos, todėl jas paprasta transportuoti ir nešiotis. Plastikinės lentos puikiai tinka kasdieniam ramiam pasivažinėjimui mieste, todėl patiks pradedantiesiems suaugusiems riedlentininkams ir vaikams. O pažengusiems išlenkimas galinėje dalyje (kicktail) leis atlikti tam tikrus manevrus ir nesudėtingus triukus. Svarbu įsitikinti, ar lentos dydis bei leistina apkrova atitinka riedlentininko ūgį, svorį ir pėdų dydį.

Kur pirkti „Penny board’ą“?

Jei nusprendėte pirkti „Penny board‘ą“, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais mūsų kontaktais skiltyje „Kontaktai”. Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl užsisakę jas internetinėje parduotuvėje, Ogmios mieste atsiimti jas galėsite tą pačią dieną.