Vyriški kalnų (MTB) dviračiai  

Rodoma 1 - 40 iš 40 prekių

Dviračiai vis labiau populiarėja ne tik kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir kaip susisiekimo priemonė miestuose. Vieni populiariausių yra vadinamieji MTB (angl. Mountain Bike) – kalnų dviračiai.

Moteriški ir vyriški kalnų dviračiai skiriasi nebent tik viršutine rėmo dalimi: pastaruosiuose naudojamas tiesus ir aukštesnis skersinis. Žinoma, tokius dviračius gali pirkti ir moterys, tad modelių skirtumai mažėja ir kalnų dviračiai tampa universalūs.

Lygindami skirtingo tipo dviračius, pastebėsite, kad vyriški kalnų dviračiai turi platesnius ratus. Tai užtikrina patogumą važiuojant įvairia kelio danga ir gerą pravažumą. Šio tipo dviračiai puikiai tiks miško keliukams, žvyrkeliams ir kitoms sudėtingesnėms trasoms, tačiau jais taip pat smagu važinėti ir mieste.

Vyriškus kalnų dviračius pirkite internetu arba mūsų fizinėje parduotuvėje

Jei ieškote patikimo ir kokybiško dviračio pramogai ar susisiekimui, kviečiame jį išsirinkti mūsų parduotuvėje. Kvalifikuoti konsultantai suteiks profesionalių patarimų ir padės pasirinkti. O asortimentą sudaro ne tik vaikiški, moteriški ir vyriški kalnų dviračiai, bet ir aksesuarai bei atsarginės dalys. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti dviratininkui.

Dviratį išsirinkti galite ir internetu – jį pristatysime nurodytu adresu, o vilniečiams suteikiame galimybę prekes greičiau atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje. Užsakymus paruošiame jau tą pačią dieną.

Dviratis – rimtas pirkinys, tad verta gerai apgalvoti savo poreikius. Užsukite į mūsų parduotuvę patikrinti, galbūt vyriški kalnų dviračiai kaip tik šiuo metu yra parduodami su akcija – tai puiki galimybė dviratį įsigyti pigiau. O kad piniginės neišgąsdintų pasirinkto dviračio kaina, taip pat siūlome ir pirkimą išsimokėtinai.