Termo rūbai moterims  

Rodoma 1 - 44 iš 44 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje

Posakis, jog nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga, bene aktualiausias tampa šaltuoju metų laiku. Slidinėjimas, čiuožinėjimas pačiūžomis, čiuožimas snieglente ar rogučių sportas – „žieminės“ veiklos, kurių entuziastų tarpe netrūksta nei vaikų, nei suaugusiųjų – vyrų bei moterų. Nenorite, jog minusinė temperatūra sukeltų diskomfortą, o suprakaitavus ir perpūtus vėjui tektų atsigulti į ligos patalą? Tinkama apranga – viena svarbiausių sąlygų. Reikšmingi ne tik viršutiniai rūbai, bet ir apatinis sluoksnis, tai yra termo drabužiai. Termo rūbai moterims - viena šių kategorijų.

Norint efektyviai apsisaugoti nuo šalčio, rūbus reikia sluoksniuoti. Išorinis sluoksnis – slidinėjimo striukė ir kelnės arba vientisas kombinezonas. Apatinis, arčiausiai kūno esantis – termo kelnės ir marškinėliai. Šie, idealiai apgaubdami kūną, palaiko optimalią šio temperatūrą: saugo nuo šalčio, tačiau efektyviai garina išskiriamą prakaitą. Esant žvarbesniam orui, papildomai rekomenduojama užsivilkti ir termo savybėmis pasižymintį džemperį. Šis, priklausomai nuo temperatūros, kai kuriais atvejais gali atstoti ir striukę.

Renkantis termo rūbus, būtina atsižvelgti į jų sudėtį. Medvilnė – lėtai džiūstantis audinys, tad, kalbant apie šio tipo rūbus, nėra rekomenduojamas. Geriausiais variantas – sintetinio audinio ar merino vilnos termo rūbai moterims. Abiejų rūšių audiniai bus patogūs, malonūs kūnui. Sintetika drėgmę pašalina itin efektyviai bei pasižymi puikiomis termoizoliacijos savybėmis, tad efektyviai savo funkciją atlieka net ir žemesnėje temperatūroje. Merino vilnos, kaip termo audinio didžiausias privalumas – faktas, jog ši medžiaga sunkiai peršlampa, o sušlapusi - gretai išdžiūsta.

Kokybiškų moteriškų termo drabužių kaina

Svarbiausia termo rūbų savybė, žinoma, yra šių praktiškumas bei funkcionalumas, tačiau moterų noras išlikti patraukliomis niekur nedingsta ir renkantis šio tipo drabužius. Internetu bei mūsų fizinėje parduotuvėje parduodami termo rūbai moterims, savo dizainu orientuoti į skirtingą dailiosios lyties atstovių skonį. Ryškiaspalviai, o gal pastelinių, blankesnių spalvų? Ką pirkti tikrai išsirinksite!

Džiaugiamės, jog mūsų siūlomi termo rūbai moterims bei kitos aktyvaus laisvalaikio prekės vilioja ir konkurencinga kaina. O norintys reikiamą daiktą įsigyti dar pigiau, gali pasinaudoti patrauklia akcija, kuri įprastai taikoma ne sezono metu, paskutiniams likusiems dydžiams ar rūbams iš ankstesnių metų kolekcijų. Be to, perkant internetu, savo prekes atsiimkite jau tą pačią dieną!