Fitness riedučiai  

Rodoma 1 - 47 iš 47 prekių

Rušiuoti pagal:

Fitneso, arba „Fitness“ riedučiai

„Fitness“ kategorijos riedučiai yra skirti klasikiniam riedėjimui, kokį dažniausiai ir įsivaizduojame pagalvoję apie riedučius. Tai važinėjimasis lygiais parko takeliais, dviračių takais, neatliekant šuolių ar kitokių triukų. Rekreacijai skirti riedučiai yra nedidelio svorio, patogūs, o lengvumo ir manevringumo balansas optimalus. Jų batai komfortiški, minkšti, patikimai užveržiami raišteliais ir sagtelėmis, dažniausiai parduodami su kulniniu stabdžiu. Sportui ir fizinės formos gerinimui skirtų „Fitness“ riedučių batai ir ratukų rėmai yra tvirtesni, atlaiko gerokai didesnes apkrovas.

„Fitness“ riedučių ypatybės

„Fitness“ riedučių ratukų dydžio intervalas palyginti platus, keturračiame rėme ratukai gali būti nuo 80 iki 90 mm skersmens, o triračiame – nuo 90 iki 125 mm. Bendra taisyklė yra tokia: didesnio skersmens ratai važiuos greičiau. Tai reiškia, kad pradedantiesiems reikėtų naudoti mažesnius ratus. Labiau patyrę čiuožėjai, nebijantys greičio ir pakankamai pasitikintys savimi, gali nesunkiai važiuoti didesniais ratais.
„Fitness“ riedučių ratukų kietumas dažniausiai yra apie 82 A ar 85 A vienetai pagal diurometro skalę (kuo vienetų skaičius didesnis, tuo ratukai kietesni). Tai ganėtinai minkšti ratai, užtikrinantys gerą sukibimą su kelio danga. Minkštesni ratai rieda kiek lėčiau, bet maloniau, todėl tiks siekiantiems komforto.
„Fitness“ riedučių ratų guoliukų klasė pagal ABCE standarto skalę yra nuo ABCE 5 iki ABCE 9. Kai kurie riedučių gamintojai guolius gamina patys ir jų klasę žymi tais pačiais skaičiais, tačiau skirtingomis raidėmis (pavyzdžiui ILQ ar GS).
„Fitness“ riedučiai gali skirtis ir tuo, iš kokios medžiagos – kompozito, dviejų aliuminio detalių ar vientiso metalo lydinio – pagamintas ratų tvirtinimo rėmas. Riedučiai su žemesnės klasės guoliais (ABCE 5) ir kompozito rėmu, tikėtina, kainuos pigiau, bet labiau tiks pradedantiesiems, nedidelio svorio suaugusiems riedutininkas ir vaikams. Riedučių su vientisu aliuminio rėmu ir aukštos klasės guoliais kaina kiek didesnė, tačiau jie patikimai tarnaus riedant ilgus atstumus ar dalyvaujant mėgėjiškose varžybose.

Kur pirkti Fitneso riedučius?

Riedėjimo komfortą, riedučių kokybę ir efektyvumą lemia ne tik išvardintieji parametrai. Todėl jei ketinate pirkti „Fitness“ riedučius, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje arba susisiekę nurodytais kontaktais „Kontaktai” skiltyje. Įsigiję mūsų prekes internetu, parduotuvėje Ogmios mieste jas galėsite atsiimti iškart – kad ir tą pačią darbo dieną.