Komplektas Nikwax skalbiklis + impregnantas

Komplektas Nikwax skalbiklis + impregnantas

Nikwax

NW0103P06

Nauja

prekės nebeturime

PREKĖ IŠPARDUOTA

Nikwax skalbiklis + impregnavimo priemonė, skirta drabužiams su “kvėpuojančia” membrana.
Skalbiklio Nikwax® Tech Wash® 300 ml ir impregnavimo priemonės Nikwax® TX.Direct® Wash-in (įskalbiama) 300 ml komplektas.
 
"Kvėpuojantys" ir drėgmei atsparūs turistiniai drabužiai gaminami iš specialių medžiagų, todėl ir jų priežiūrai turi būti naudojamos specialios priemonės.
 
Nikwax® Tech Wash® pagamintas nenaudojant įprastiniams skalbikliams būdingų sudedamųjų dalių, kurios galėtų pakenkti "kvepuojančių" drabužių membranoms (Gore-Tex®SympaTex®eVENTPermatex® ir Nikwax Analogy® ir pan.). Taip pat tinka turistiniam  inventoriui (palapinėms, pavėsinėms, markizėms, kuprinėms, krepšiams ir dėklams) skalbti. 
 
 
“Kvėpuojančių” drabužių su membranomis (Gore-Tex®SympaTex®eVENTPermatex® ir Nikwax Analogy® ir pan.) vandens apstūmimo savybes žymiai pagerina apdorojimas impregnavimo priemone Nikwax® TX.Direct®
 
Impregnuoti rekomenduojama drabužius išskalbus arba tarp skalbimų. Prieš impregnavimą skalbinių džiovinti nereikia. Gaminių apdorotų Nikwax® TX.Direct® nereikia džiovinti džiovyklėje ar kitaip sušildyti tam, kad suaktyvėtų vandens atstūmimo savybės. Tai ypač aktualu nenaujiems gaminiams su klijuotomis siūlėmis, kurias pašildymas gali paveikti neigiamai.
 
Visos Nikwax®  impregnavimo priemonės gaminamos vandens pagrindu.