Speed riedučiai  

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių

Rušiuoti pagal:

Yra sandėlyje
Gamintojas

„Speed“ (greitojo riedėjimo) riedučiai

„Speed“ tipo riedučiai yra sukurti maksimaliam greičiui ir ilgiems atstumams. Patyrę sportininkai tokiais riedučiais išvysto iki 50 km/h ir didesnį greitį. Gaminant „Speed“ riedučius, pagrindinis dėmesys skiriamas našumui, o ne komfortui, o tikslas – išgauti maksimalią jėgą su kiekvienu atsispyrimu. Greitaeigiai riedučiai naudojami sportui, lenktynėms, maratonams, taip pat reguliariam „Fitness“ stiliaus riedėjimui, siekiant didesnio greičio.

„Speed“ riedučių ypatybės

Paprastai greitaeigių riedučių batai pagaminti iš kompozitinių medžiagų ir anglies ar stiklo pluošto kevalo, aptraukto oda, yra labai tvirti ir tuo pačiu lengvi. Jie stipriai apspaudžia koją siekiant judesių tikslumo ir geresnio jėgos perdavimo. „Speed“ riedučių batai turi kuo tiksliau atitikti pėdos formą, todėl dauguma yra formuojami karščiu. Žemas, panašus į teniso batelių, aulas, riedant leidžia pritūpti ir stipriau atsispirti. Kai kurie modeliai, skirti greito riedėjimo mėgėjams ar maratonų dalyviams, gaminami aukštesniu aulu, fiksuojančiu koją ir suteikiančių daugiau palaikymo.
„Speed“ riedučių ratukų rėmas gali būti pagamintas iš aliuminio, magnio lydinių arba net anglies pluošto. Aukštos kokybės medžiagos leidžia suderinti tvirtumą, lankstumą ir atsparumą vibracijai. Itin ilgas ratų rėmas (ir bazė) nėra manevringas, bet puikiai užtikrina stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Kai kurie riedučių modeliai gaminami su trijų taškų rėmo tvirtinimo sistema (Trinity). Tai užtikrina žemą svorio centrą, slopina vibracijas ir pagerina stabilumą, leidžia reguliuoti rėmo padėtį ir pritaikyti važiavimo stiliui.
Greitaeigių riedučių ratų dydis yra nuo 90 mm iki 125 mm, todėl lengviau išlaikyti didelį greitį ir užtikrinti, kad riedučiai būtų stabilesni. Trijų ratų platformose įprastai montuojami 125 mm, o keturratės - 110 mm skersmens ratukai. Ratų profilis siauras, todėl sumažėja trintis, lengviau išlaikyti gerą tempą. Mažesnę trintį ir didesnį greitį užtikrina kieti ratukai. Todėl „Speed“ tipo ratukų kietumas yra aukštesnėje diurometro skalės dalyje ir siekia 85 A vienetus.
Suaugusiems skirtų kokybiškų „Speed“ riedučių gamybai naudojamos aukščiausios klasės medžiagos ir technologijos, todėl jų kaina įprastai didesnė nei kitų riedučių. Vaikams skirti greitaeigiai riedučiai kainuoja kiek pigiau, tačiau jie labiau tinka greitam riedėjimui nei sportui ar lenktynėms.

Kur įsigyti „Speed“ riedučius?

Jei nusprendėte pirkti „Speed“ tipo riedučius greitam riedėjimui ar profesionalioms varžyboms, labai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais sporto konsultantais! Tai galite padaryti mūsų fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Ogmios mieste, Vilniuje, o perkant internetu – susisiekę nurodytais mūsų kontaktais skiltyje „Kontaktai“.
Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl užsakę internetinėje parduotuvėje, Ogmios mieste atsiimti jas galėsite tą pačią dieną.