Visos gamintojui priklausančios prekės: Nidecker

     Nidecker kompanija turi ilgą ir turtingą istoriją. Įkurta dar 1884 metais Rolle mieste Šveicarijoje, ji artimai bendradarbiauja su Berno technologijų institutu ir turi kelias savo snieglentininkų komandas. Tai lemia nuolatinį technologinį pranašumą prieš Europos gamintojus ir vieną pirmaujančių pozicijų pasaulyje.


     Pirmoji snieglentė gamykloje dienos šviesą išvydo 1984 metais, todėl Nidecker su šia sporto šaka yra susiję nuo pat jos atsiradimo. Nuolatiniai apdovanojimai aukščiausio lygio parodose dar kartą įrodo kompanijos indėlį į snieglenčių technologinį progresą, jos vadovai irgi ne kartą buvo apdovanoti už ilgametį indėlį.


     Pagrindinė Nidecker gamykla iki šiol yra Šveicarijoje, kur ir yra gaminama didžioji dauguma snieglenčių. Aplink esantys vieni geriausi Europos kalnų suteikia puikias galimybes testuoti produktą. Kompanijos gairės yra technologinis pranašumas, aukščiausia kokybė, ekologiškumas, nuolatinis produktų testavimas ir klasikinis dizainas.


      Išlaikydami pirmaujančias pozicijas, Nidecker išlieka paprasti ir siūlo tiesiog išbandyti jų produktą ir patiems susidaryti individualų įspūdį. Tą jau dabar galite padaryti su TerraSport pagalba!

Rodoma 1 - 90 iš 106 prekių