Sumažinta kaina! Asics GEL-NIMBUS 20 bėgimo bateliai

Asics GEL-NIMBUS 20 bėgimo bateliai

ASICS

Nauja

  • 48
  • 49

134,25 €

179,00 €

-25%

     Jubiliejiniai GEL-NIMBUS 20 - aukščiausio lygio avalynė, skirta aukšto skliauto pėdos ir neutralios pronacijos bėgikams. Naujasis modelis yra gerokai išlengvintas, sumažintas perkritimas tarp kulno ir priekinės pėdos dalies, šiek tiek pakeistas amortizuojančių medžiagų išdėstymas. Šiuose bateliuose taip pat yra viso ilgio Guidance Line, kuri leidžia išlaikyti tolygų bėgimo žingsnį net pavargus.Naujoji FluidRide 2.0 tarpinė medžiaga yra dar lengvesnė ir geriau amortizuojanti, o X-40 vidinis padelis sustiprina batelio darbą. GEL-NIMBUS 20 yra idealus pasirinkimas ilgoms treniruotėms, kai bėgikams reikia komforto ir apsaugos nuo smūgių.

Svoris: 303 g.

Technologijos:

Fluidride
Naujausia ASICS tarpinio pado sluoksnio medžiaga, pasižyminti mažu svoriu, puikiomis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiškumu.
Propulsion plate

Specialus pakietintas intarpas priekinėje pado dalyje, kuris leidžia dalį smūgio energijos perduoti lengvesniam atsispyrimui.
Discrete Sole
Išskirtinė pado konstrukcija, kuri užtikrina optimalų svorio paskirstymą, amortizaciją ir teisingą žingsnio trajektoriją.
Transition Sole
Batelio pado intarpas, sudarytas is trijų skirtingo kietumo medžiagų, padedantis dalį smūgio energijos perduoti atsispyrimui, naudojamas kartu su Propultion plate, efektyviausiam žingsnio fazės užtikrinimui.
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Trusstic
Atrama suteikia batui formą, kuri atitinka avinčiojo pėdos linkius. Ši atrama taip pat neleidžia atsirasti per didelei pronacijai ir išsikreipti pėdai, sumažina šoninio susukimo galimybę ir batelio svorį.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
Dynamic Cradle
Specialus tarpinio pado sluoksnio intarpas, skirtas konkrečiai vartotojų grupei ir užtikrinantis geresnę žingsnio trajektoriją ir patogumą.
Space Trusstic
Patobulinta Trusstic sistema, kurioje yra palikta erdvės tarp tiltelio ir tarpinio pado sluoksnio, kad koja galetų judėti efektyviau.
DuoSole
Pado guma, kuri pasižymi mažu svoriu, lankstumu ir geru sukibimu su įvairiais paviršiais.
SpEVA
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti mažu svoriu, puikiomis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiškumu.
I.G.S.
I.G.S. arba Impact Guidance System (smūgio kontrolės sistema) yra ASICS techninių batelių gamybos filosofija. Ji leidžia atleto pėdai dirbti kaip įmanoma natūraliau. Batelis ypač efektyviai saugo kojas nuo neteisingų judesių pirmame žingsnio fazės ketvirtyje. Ši technologija pasižymi skirtingomis savybėmis skirtingoms sporto šakoms skirtuose bateliuose ir yra pritaikyta prie kiekvienai sporto šakai būdingų judesių.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.

ASICS dydžių lentelė: