Riedantis Vilnius 2016

 

Šių metų gegužės mėnesio 28 dieną įvyks antrosios siautulingos riedutininkų varžybos – Riedantis Vilnius 2016. Tai jau tradicija tampantis, antrus metus iš eilės Terrasport komandos organizuojamas, riedutininkų pasirodymas, kurio riedutininkai sieks parodyti savo galimybių ribas, stebinti bei džiuginti žiūrovų akis.

Renginys skirtas visiems Jums – aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Save išbandyti ir pasivaržyti kviečiame visus riedėjimo entuziastus, nepaisant amžiaus, patirties bei įgudžių. Be to laukiame svečių iš Latvijos, Estijos bei Čekijos. Bus smagu! Šiais metais varžybų organizatoriai dalyviams paruoš trijų disciplinų rungtis:

  • Slalomas – išaiškins mikliausių kojų savininką;
  • Sprintas – parodys kas greičiausias;
  • Šuoliai per kartelę – įrodys, kad žmonės gali skristi.

Praėjusių metų varžybų dalyvių bei žiūrovų prašymu, šiais metais bus paruoštos rungtys vaikams bei jiems suformuotos supaprastintos varžybų trasos slalomo ir sprinto disciplinose.

Žvelgdami į praėjusių metų rezultatus, tikimės, kad šiemet varžybų dalyviai bus dar greitesnis, vikresni ir šoklesni. O varžybų organizatoriai tradiciškai dosniai apdovanos geriausius.

Ypatingą padėka už pagalbą ir svarų indėlį organizuojant varžybas norime išreikšti Riedėk.lt kolektyvui.

Išsamesnę informaciją apie renginį bei varžybų nuostatus galite perskaityti čia.

REGISTRUOTIS


 

Renginio rėmėjai: