„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda nenumaldomai laukia sniego

     „Aktyvus stovyklavimas“ yra stovyklų vaikams ir jaunimui organizatorius ištisus metus. Taip pat organizuoja ir suaugusiems savaitgalines slidinėjimo stovyklas (slidės, snieglentės). Tai stovyklavimas, orientuotas į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą.

       Vasarą „ Aktyvus stovyklavimas“ organizuoja atskiras savaitės trukmės burlenčių, jėgos aitvarų, irklenčių, vandenlenčių, jodinimo žirgais, stovyklas.

       O jau septinti metai iš eilės „Aktyvaus stovyklavimo“ komanda šėlsta su vaikais ant kalno. Instruktoriai turi praktikos, įgūdžių ir begalinio noro išmokyti vaikus čiuožti. „Aktyvaus stovyklavimo“ snieglenčių ir slidžių stovyklos, būreliai, vyksta uždaroje slidinėjimo trasoje „Snow arenoje“ (Druskininkai), esant tinkamoms oro sąlygoms – „Liepkalnyje“ ( Vilniaus slidinėjimo trasa). Šios slidinėjimo stovyklos skirtos pradedantiems (niekada nebandžiusiems čiuožti) ir pažengusiems. Apie stovyklas plačiau galite pasiskaityti čia: VAIKŲ IR JAUNIMO SLIDINĖJIMO STOVYKLOS.

     „Aktyvaus stovyklavimo“ komandos planuose dieninės ir savaitgalinės stovyklos Vilniuje, Vilniaus apskrityje, Trakuose: riedučių, longboard‘ų, riedlenčių, išgyvenimo stovyklos ir kitos aktyvios veiklos. Stovyklautojų amžiaus intervalas yra 10 – 18 metų. Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, dirbantys su nedidelėmis vaikų grupelėmis arba individualiai su kiekvienu vaiku atskirai.

„ Aktyvaus stovyklavimo“ komanda linki, kuo daugiau judėti, daugiau bendrauti, kurti aktyvias bendruomenes, dėl to tapsime tik laimingesni ir stipresni kaip asmenybės. Kiekvieno žmogaus, o ypač vaikų, bent maža dienos dalis turėtų būti aktyvi. Leidžiant laiką aktyviai ne tik gerėja fiziniai duomenys, bet ir loginis mąstymas, problemų sprendimas, požiūris ir gebėjimas kontroliuoti savo emocijas.

„Aktyvus stovyklavimas“ – kelias į aktyvų gyvenimą!

Daugiau apie „Aktyvus stovyklavimas“ organizuojamus renginius: www.aktyvusstovyklavimas.lt