Sumažinta kaina! Asics GEL-KAYANO 24 bėgimo bateliai

Asics GEL-KAYANO 24 W bėgimo bateliai

ASICS

Nauja

  • 39
  • 39,5
  • 42
  • 42,5

134,25 €

179,00 €

-25%

     Naujieji 24 kartos ASICS bėgimo bateliai GEL-KAYANO pateisina savo kaip vienų geriausiai amortizuojančių batelių vardą rinkoje. Modifikuota Dynamic DuoMax™ palaikymo sistema kontaktuoja su pėda būtent tada, kai to reikia, o dėl FluidFit sistemos batelis priglus kaip antra oda. Šio modelio amortizacijos ir palaikymo derinys puikiai tinka bėgikams tiek su nežymia plokščiapadyste, tiek ir su ypatingai didele plokščiapadyste, o viso ilgio Guidance Line leidžia išlaikyti tolygų bėgimo žingsnį net pavargus. GEL-KAYANO 24 yra idealus pasirinkimas ilgoms treniruotėms, kai bėgikams reikia vidinio palaikymo ir apsaugos nuo smūgių.

Svoris: 263 g.

Paviršius: kieta danga

Drop'as: 10 mm

Pronacija: neutrali/plokščia pėda

Technologijos:

FlyteFoam
Naujausia ASICS tarpinio pado sluoksnio medžiaga, pasižyminti mažu svoriu, puikiomis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiškumu.
Flex grooves
Grioveliai bato pade, priekyje ir gale, skirti lankstumui ir amortizacijai pagerinti.
Nanotechnology
Medžiagų paruošimas nanodalelių lygmenyje, leidžiantis sukurti vandeniui atsparius paviršius, neįtakojant jų fizinių savybių.
AHAR+
"Asics High Abration Rubber plus" - storesnio sluoksnio ir lengvesnio svorio bei didesnio atsparumo AHAR gumos versija.
Solyte
Tarpinio pado sluoksnio medžiaga pasižyminti labai mažu svoriu, išskirtinėmis amortizavimo ir atsistatymo savybėmis bei ilgaamžiskumu.
GEL
Asics GEL sistema remiasi specialiu silikonu, kuriam yra būdingos išskirtinės absorbavimo ir energijos skaidymo savybės. Šie intarpai, priklausomai nuo batelių paskirties yra skirtingų dydžių ir formos yra dedami tose vietose, kur jų efektyvumas, priklausomai nuo batelių paskirties, yra pats didžiausias.
Space Trusstlc
Patobulinta Trusstic sistema, kurioje yra palikta erdvės tarp tiltelio ir tarpinio pado sluoksnio, kad koja galetų judėti efektyviau.
DuoSole
Pado guma, kuri pasižymi mažu svoriu, lankstumu ir geru sukibimu su įvairiais paviršiais.
Comfort Dry sockliner
Bato padukas, kuris garantuoja ypatingą amortizaciją, saveikaudamas su kitomis batelio kontrukcijomis, bei sukuria vėsesnę, sausesnę ir sveikesnę aplinką batelio viduje.

DuoMax
Patentuota ASICS atrama, padedanti sumažinti per didelės pronacijos riziką. Pado tarpsluoksninėms atramoms naudojama dvigubai didesnio tankio medžiaga, mažinanti per stiprų vidinį pasisukimą ir neleidžianti pėdos skliautui "sukristi".

Seamless Construction

Bato konstrukcija yra be siūlių, kurios gali pritrinti pėdą.

ASICS bėgimo batų dydžių lentelė: