Sumažinta kaina! Snieglentė Nidecker Venus

Snieglentė Nidecker Venus

Nidecker

Nauja

  • 143N cm
  • 147M cm
  • 151M cm

279,96 €

399,95 €

-30%

     Viena geriausių moteriškų all-mountain tipo snieglenčių Nidecker Venus. Universalus modelis, skirtas toms, kirios nori lipti keliais laipteliais aukščiau. Be didelių pastangų ji pavyzdingai elgiasi bet kokiomis sąlygomis, pradedant ką tik iškritusiu lengvu sniegu ir suplūkta trasa. Standard Camrock  profilis suteikia viską, ko reikia tam, kad snieglentę būtų paprasta valdyti bet kokiomis sąlygomis. N7000 – smulkiagrūdė ir itin tanki medžiaga su anglies pluošto dulkėmis, naudojama slystamajam paviršiui. Ne tik viena greičiausių iš rinkoje esančių bazių, bet taip pat ir viena draugiškiausių aplinkai.

flexrate 6

venus_21_22.svg

BOARD SIZE (CM)139 N143 N147 M151 M155 M151 L155 L
TOTAL LENGTH (MM)1390143014701510155015101550
NOSE LENGTH (MM)300300300300300300300
CONTACT EDGE LENGTH (MM)800840880920960920960
EFFECTIVE EDGE LENGTH (MM)1040108011201160120011601200
TAIL LENGTH (MM)290290290290290290290
SIDECUT RADIUS (M)6.26.46.76.97.17.17.3
NOSE WIDTH (MM)270274282285288288292
UNDERFOOT WIDTH : FRONT FOOT (MM)242246,5251255258259261,5
WAIST WIDTH (MM)234238242246249251253
UNDERFOOT WIDTH : REAR FOOT (MM)243247,5252256259260262,5
TAIL WIDTH (MM)270274282285288288292
TAPER (MM)-------
SET BACK (MM)-10-10-10-10-10-10-10
REFERENCE STANCE (MM)460480490500510500510
MINIMUM - MAXIMUM STANCE (MM)420 - 500440 - 520450 - 530460 - 540470 - 550460 - 540470 - 550
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (KG.)40 - 5045 - 5550 - 6055 - 7065+55 - 7065+
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (LBS.)88 - 11099 -121110 -143121 -154143+121 -154143+
RECOMMENDED BINDING SIZES - MS - MS - MM - LMLL